Přejít na obsah

14" kola


Ale B

Doporučené příspěvky

Zdarec, chlapi.

Uvažuju o kolech 14" original Škoda Borbet 5,5J14. V techničkáku se píše 175/60R14 rozměr pneu. Mohlo by se použit 185/60 ?? NEvadilo by to nečemu, z hlediska konstrukce a policajtum (nebo STK) asi by to bylo potřeba zapsat to TP, je to vůbec možné??

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám 14" origo kola, ale mám tušení, že Borbet byly 2 typy - 1.Atlanta a 2.Magic2 + Space Line. Přikládám foto mých. Nechal bych 175/60 R14 a je to bez komplikací a nervů. Je možný, že pneu 175 bude dražší jak 185, ale ne zas o tolik.

post-5189-1222593290_thumb.jpg

Editováno: , autor: Dandisan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad1) V roce 96 se dávaly na Atlantu, jen s tím rozdílem, že tato kola neměla barevný znak, ale pouze černobílý. Při přechodu na motory MPi se změnil i středový znak Škody na barevný.

ad2) opět pro L&K znak černobílý, Sport line barevný, původně jsem myslel, že to jsou kola Ronalu.

Koukám, že Felicia byla taky zelená smaragdová metalíza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, chlapi.

Uvažuju o kolech 14" original Škoda Borbet 5,5J14. V techničkáku se píše 175/60R14 rozměr pneu. Mohlo by se použit 185/60 ?? NEvadilo by to nečemu, z hlediska konstrukce a policajtum (nebo STK) asi by to bylo potřeba zapsat to TP, je to vůbec možné??

Díky moc

určitě bych dal ty 175/60. Se 185/60 zřejmě neprojdeš na STK a pak mohl by ještě nastat problém s pojišťovnou, v případě kdybys měl nehodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...