Přejít na obsah

Šumění větru ve dveřích


mils

Doporučené příspěvky

No, když jsme s Rolbařem ty plechy stahovačů sundali, tak bylo vidět, že tam je v předním spodním rohu místo, kde se chytá bordel a voda a nemá to kudy odtéct. Navíc mi přijde, že zinek je sice dobrá věc, ale když není chráněn třeba barvou a je navíc trvale vystaven vlhkému a agresivnímu prostředí, tak časem odejde. V tomhle místě se také začlo oddělovat nalité těsnění od plechu stahovače a začlo lehce téct po plechu dveří pod tapec a do auta. Já měl štěstí v tom, že se to odhalilo včas, takže auto je suché..jen vždy po velkém dešti a určitém směru deště byla voda ve žlábku těsnění, co je na karoserii..těsní dveře a zároveň kryje hranu plastů dole. Takže zavčasu jsem kolem těsnění nacpal polyuretanový tmel..při sundaných stahovačích. Teď bych je ale nechtěl z nějakého důvodu sundavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je "skvělé" s tím zatékáním, to si snad děláš srandu. Doufal jsem, že už se poučili z fabie a oni nic, to mi do OII taky za pár let poteče?! :angry:

Doufám, že se jedná o ojedinělou závadu, že se to nestane každé OII.

Jinak to šumění větru pozoruji také, tipuji to na zrcátko. Dělá to i na fábii.

No stari na to asi vliv nema, protoze poprvy mi tam zateklo hned za cerstva. Rikal sem si ze asi prosakla pet lahev co sem tam mel. Pak se mi to ale zopakovalo este tak trikrat za ty skoro tri roky co ji mam. a vzdycky to bylo pri silnem vetru, takze si myslim ze to tece spis normalne kolem tesneni dveri. Kdyz jedu tak to fouka, kdyz prsi tak to proste protece ... nevim ... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám obdobný problém-od stovky(plusminusdesetkm.,záleží,jestli jedu s větrem nebo proti) mi začne pískat jako kdyby někde u předního skla,ale nevím kde,odzadu to není určitě.četl jsem tu něco o spárách u světel,nebo přední masky-to mě napadlo,ale ten pískot,mi nepřipadá že by pronikal do interieru až ze předku vozu,nevím-nemůžu na to přijít.je to dva roky staré kombi,nebourané!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Ahoj, na mé OII se při jízdě nad cca 120km/h začíná oběvovat takovy šum či aerodynamický hluk vzduchu nebo jak to nazvat :) v PP dveřích. Přijde mi, že to slyším někde v přední části okna. Koukal jsem tu na foru a nic podobného jsem tu nenašel. Máte někdo podobný problém ? Ono chvilku se to dá vydržet, ale po třech hodinách jízdy po dálnici :feve: nic moc.

Mně už to dělá při cca 100km/hod - guma je v pořádku a v servisu jen krčí rameny.Ale jak říkáš -z Prahy do Brna toho má človšk plný zuby. Nevím co s tím.

mirda666

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak mám novou octu facelift a taky šustí asi při 110km všiml jsem si že to venkovní těsnění když zavřu dveře tak se malinko odchlípne není zapuštěné ve spáře ale malinko přesahuje sloupek a to je stopro náš problém ten vzduch šustí o tu hranu těsnění dveře od řidiče šustí víc protože mi to přesahuje víc a od spolujezdce to dělá mín protože to přesahuje minimálně mrkněte na to a dejte vědět jestli to tak máte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to není dobrý pohled na věc auto za 5mega musí být bez chyb.Myslím že 570000 co jsem za to dal není málo aby to mělo takové chyby navíc když to dělá předešlá verze tak facelift to měl mít opravené.Doted sem měl fábii combi 1.2 tam zatékalo bylo to v opravě dali tam tmel a vydrželo to dva roky mezi tím jsem měnil třikrát sametky naštěstí v záruce po čtvrté sem to vzdal.Abych jen nenadával tak 1.8tsi je skvělý motor a jestli budu někdy kupovat další auto zase to bude škodovka jen at se naučí dělat auta bez chyb aspoň když sjedou s pásu :aggressive:

Editováno: , autor: martasx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není o tom, jestli ten pohled je dobrej nebo špatnej. je to prostě tak. dneska se od auta očekvává strojařská přesnost uplně všeho, lidi si stěžujou na občasné povrznutí támhle a támhle, na aerodynamický hluk apod. to, že auto čím je dražší tak tím bude spolehlivější- tahle přímá úměra prostě nefunguje, pořád tam figuruje lidskej faktor. sám davidek to tady píše, dělá to i A5 za 2mega a věřim, že i takovej Bentley dokáže mít kdejakou poruchu. navíc OII není kdovíjak drahý auto, je to prostě průměrný auto a pokud víš, že to dělá ta guma, tak je v servisu nasměruj a ať ti to oraví. mě na 4roky starý OII ve 110km/h nic nešustí

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo do servisu se chystám všiml sem si toho před třemi dny v pondělí tam zajedu a ukážu jim to mám ho teprve 20 dní.Jinak máme doma ještě 1.9 tdi tu starší tam žádné závady nebyly má najeto 270000 tak proto mě to vadí nepočítám běžné opotebení.Jinak fábie byla za třistadvacet tam by to možná šlo pochopit ale tohle je skoro jednou tolik a není to nová věc proto se ktomu vyjadřuji jinak super auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to dělaji zadní okna.Když jsem auto přebíral a jel s nim podruhé na lepení folii tak po cestě zpátky jsem měl pocit že jsem pichnul...takovy divny zvuky.Několikrát jsem musel zastavovat a pak jsem zjistil že to bylo zadním okynkem.Dáva se tam bezbarvej tmel.Práce na 20 minut ale musi to vyschnout.Mladá Boleslav o tom ví a ztahovala 2005 a 2006 do servisu na to dodělání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to dělaji zadní okna.Když jsem auto přebíral a jel s nim podruhé na lepení folii tak po cestě zpátky jsem měl pocit že jsem pichnul...takovy divny zvuky.Několikrát jsem musel zastavovat a pak jsem zjistil že to bylo zadním okynkem.Dáva se tam bezbarvej tmel.Práce na 20 minut ale musi to vyschnout.Mladá Boleslav o tom ví a ztahovala 2005 a 2006 do servisu na to dodělání.

Je to ověřená informace?? Ptz. mám taky problém s pravým zadním malým okynkem.(máš na mysli trojuhelník)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano.Je to tak jak píšu.Zajed si do servisu a jestli máš auto v záruce tak to je v pohodě.Otázka pulhodiny plus nějaká ta hodinka na vyschnuti.

Taky mě to občas šumí při 120-130km/h ale nevěnoval jsem tomu až tak pozornost.. zapl jsem si hudbu a bylo po šumění.. ale jak to čtu tak jsem měl raději zajít do servisu dokud jsem měl ještě záruku! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

chcem pridat svoje vlastne skusenosti do temy svistania a aerodynamickeho hluku pocas jazdy na S-Octavia II. Mam OII r.11/06 uvedeny problem som sa pokusal riesit podobnym sposobom, ako uvadzate tu na fore. Osobne si vsak myslim, ze tmel nic neriesi. Ja mam predmetny problem na dverach vodica a strane spolujazdca za vodicom.

Problem sa da odstranit nastavenim pantov dveri.(poloha dveri, pritlacianie na karoseriu) Po nastaveni prestalo svistanie a fucanie pocas jazdy. U mna to pomohlo. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...