Přejít na obsah

kodování řj airbagů


Majk

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Nejak som prehliadol túto tému, hádam to je ešte aktuálne.

RJ s rovnakým číslom mám v aute aj ja - mám 6 airbagov, vypínanie airbagu spolujazdca nemám a kódovanie tej mojej je 20793. Aký má index tá tvoja RJ? Index by mal byť napísaný na nej, alebo zistíš trebárs aj cez VAGCOM, sú to prvé písmená v názve (u mňa Q9). Pre 6 airbagov a vypínanie by mala byť jednotka s indexom Q8 alebo QA, tieto majú kódovanie 20792 resp. 20801. Pre 4 airbagy s vypínaním by si potreboval RJ 1C0909605K s indexom QL alebo QN, tieto sa kódujú 20812 resp. 20814.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravim .Mam jednotku 1C0909605k index 08 že pri je to z vw polo ale neviem nikde som ju nemuhol najst čo je ton za jednotku. Ked ju pripojim k airbagom tak to len vypise zavady

01221 a 01222 chybna montazna poloha ,tak tomu nechapem ? Nedalo by sa prehrat v tejto jednotke soft. aby bola s indexom 01? a nevyhadzovalo tieto chyby? Pripadne nemate niekto

jednotku 1C0909605k index01?

Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahojky,

chci se zeptat, zda jste někdo neměl podobný problém, jako se vyskytnul u mé Fab II r.v.2009, svítí mi kontrolka airbagů, byl jsem na diagnostice u a tam mi bylo řečeno, že chybu hlásí hlavové airbagy.

Auto sice bylo havarované, ale jen na zadní část a ani jeden pytel nebyl venku. Řekli mi, že musím do origo servisu a tam přeprogramovat jednotku. Umíte někdo poradit?

Díky.maxb3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 let později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...