Přejít na obsah

Revizoři v MHD !!!


Fire

Doporučené příspěvky

Co to plácáš,co je komu do vašich předraženejch nemovitostí :kuk: dělají snad stejnou práci ne!? Nevidím jedinej rozumnej důvod,proč má být rozdíl v tom jestli někdo dojíždí (ať už jako platící nebo "černoch" :p ) do práce z Ústí nebo Prahee!

Editováno: , autor: hony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi parkrat stalo ze me lapl revizor a jedine reseni ktere me napadlo, bylo ze na pokutu tolik nemam a jestli mu teda nestaci 300 kilča na pivko.No 2x to vyslo po treti uz nee, ale byla to zenska.Sice 300 fčudu ale i tak lepsi nez 700 ;)

Zdravím.

V Olomouci kdysi mohli dárci krve kteří dovršili padesátí odběrů jezdit MHD zdarma.Jenže jednou jsem delší dobu MHD nejel, a když jsem potřeboval tak vezmu průkazku a hle.Přišel revizor a že prý to už půl roku neplatí.Dal mi to za tři sta a byl jsem vysmátej.

Editováno: , autor: Hero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mam kamaráda, pokaždý když ho chytěj, sklopí oči, tváří se smutně a řekne, že bydlí u další zastávky a tam že mu dá peníze, popř. ukáže OP. Nějak se prostě vykecá aby na příští zastávce spolu vystoupily. A tam mu prostě uteče... (musiš trochu běhat)

Jednou řekl, že s revizorem počká na zastávce na cajty, revizor si zapálil a kámoš na něj ,,nezapalujte si, POBĚŽÍME :) "

Jednou prej za nim jeden bežel snad 2 kiláky, mazec.

Jako na každýho revizora to nezabere no, zkus a uvidíš. Blbý když choděj dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som ras isiel z disko naliaty s kamaratkou nocakom. V BA musite mat v nocaku 2x22korunoví lístok. Na zastavke je automat. No povecte kto ma o 03:00 rano pri sebe 44sk v drobakoch??????? Samozrejme v buse revízor. obcianku som mu nedal. Zakrical autobusarovi nech neotvara dvere a cakali sme na policajtov.

policia prisla otvorili sa dvere dal som im op oni v zapeti povedali meno priezvisko revizorovi a ten mi s usmevom na tvari vypísal 1400Sk pokutu.

A zasrany bezdomovci v autobusoch nemusia platit ani kokoT smrdia tam ako zver a revizor sa ani neobtazuje si od nich pýtal lístok

lebo mu to ajtak nepreplatia. Mozem omrdat celu MHD su to zasrany zdierači. Stale dufam nech sa mi ten revizor este ras pripletie do zivota. Mu to s laskou oplatim.....buzerantovi. Na internete je aj stranka kde su vseci tí revízori nafotení aj s menami a udajmi.

Mozem osrat taketo pravdla. Asocialny ludia si mozu vyuzivat vsetky sluzby zadarmo celí zivot su zvýodnovany a normalny clovek platiaci dane ktory chodí denno denne do roboty a jeho deti do skoly bude platit pokuty za vsetko co sa len da. A politici maju cestovne zadarmo. No neserem to???? Naco im je cestovne zadarmo ked ani nevedia ako vyzera karosa z vnutra a uz vobec nevedia aka je tam v zime zima a v lete teplo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to plácáš,co je komu do vašich předraženejch nemovitostí :kuk: dělají snad stejnou práci ne!? Nevidím jedinej rozumnej důvod,proč má být rozdíl v tom jestli někdo dojíždí (ať už jako platící nebo "černoch" :p ) do práce z Ústí nebo Prahee!

do toho ti nic není jak firma platí ostatní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
:aggressive: .. zdar borci, ráno si fičím tramvají ( šalinou, elekrikou apod... ) do práce ( hokny, roboty apod... ) a najednou revizor... no lístek jsem měl v peněžence, ale necvaklej, jelikoš jsem nějak zapoměl ho po ránu cvaknout ( sobota 6:30 !!! ) .... prostě na místě 700,- a je vymalováno....chci se zeptat jak na ně můžu argumentovat ( kličkovat ) případně vykroutit, ale nevím nevím.holt podvádět se nemá fuck

Kdyź mě chytl minule, tak jsem mu nechtěl dát občanku, on že zavolá PČR, tak ji zavolal a nic víc jak pokuta od revizora z toho nebyla no ... :feve: ... nechtěl mě tenkrát ani vystoupit ( asi bych zkusil zdrhnout ), stál předemnou a bránil mi v podstatě no ....

Na konec chci říct, že prostě je to můj problém, mám si ten lístek koupit a je po problémech ... ale zajímá mě jestli nejsou nějaký kličky apod. :) díkec :aggressive:

Předně jsi jel načerno, takže nevim, co tady řešíš, jak se z toho vykroutit ... Ty, co ti to tady schvalujou a vymýšlej různý hamotiny, to asi nemaj v hlavě v pořádku ... Další už to napsali přede mnou - ten, kdo nemá na lístek, asi těžko bude moct živit auto a vůbec nejde o to, jestli jsi sis zapomněl cvaknout nebo ne ... I když dost silně pochybuju, když hned píšeš, že tě už chytli víckrát ... Prostě nás tady vodíš za nos ...  :blbec:
Taky nechápu proč se řeší revizoři. Pitomci jsou spíš ti, co jezdí zadarmo. Je to jako krádež. Berou si něco zadarmo. Ceny jízdného se odvíjejí od dotací měst. MHD si nemůže sama na sebe nikdy vydělat. To snad chápe každý.
Tohle je správnej názor, pod ten se klidně podepíšu ... Editováno: , autor: rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja treba na listek mam, ale beru to jako adrenalinovy sport, kdyz jedu, tak CHCI jet nacerno. Kdyz me chyti, zaplatim, stale se mi to vyplati vice, nez si kupovat listek, podotykam, ze me v zivote nechytl tak, aby ze me neco dostal :D

Mluvim o svezeni se jednou za mesic treba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi líbí :palec: Správnej názor davone :feve:

Danone: spousta bezdomáčů lístky mají, ale pokud cestující neupozorní řidiče, že je tam někdo kdo smrdí jako cap, není jinej způsob jak se jich zbavit.

Chápu je, že to tak nemají lehký, ale MHD není pojízdnej Rotel, takže dodržuješ-li základní hygienická pravidla a máš lístek, můžeš se mnou jet.

Pokud nee, tak se bude vystupovat lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja treba na listek mam, ale beru to jako adrenalinovy sport, kdyz jedu, tak CHCI jet nacerno. Kdyz me chyti, zaplatim, stale se mi to vyplati vice, nez si kupovat listek, podotykam, ze me v zivote nechytl tak, aby ze me neco dostal :D

Mluvim o svezeni se jednou za mesic treba...

Víš, ono je to o přístupu ... V Americe žádnýho normálního a slušnýho člověka nenapadne něco takovýho udělat ... Proč?!? Ta společnost je někde jinde ...

Neřikej mi, že jsi tak chudej, že musíš řešit pár desetikorun za lístky, jestli je ušetříš nebo ne ... Jezdíš načerno, že je to pro tebe adrenalinovej sport nebo že se ti to vyplatí?!? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POKUD by me LAPIL, zaplatim a jsem na to pripravenej. Nedelam to z zadneho jineho duvodu, jen proto, ze se mi proste libi cekat, zda se objevi, ci neobjevi... Desetikoruny za listek vazne neresim! Zena treba jede se mnou, cvakne si, pro me listek ma taky, ale ja si ho proste neoznacim!

A myslim si, ze neni potreba sem predhazovat ty, kterym cela nejen nase vlada leze do p+dele a jeste ji 4x predtim vylize...

To ze me bavi jezdit (kdyz uz to musi byt) bez listku neznamena, ze bych mel byt neslusny. Vis kolik Cechu jezdi v Americe nacerno? lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...