Přejít na obsah

Multifunkční volant na O1


jeff.k

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

a že neporadíš, co k tomu budu na FI potřebovat a čeho se třeba vyvarovat a jestli to bude funkční jak má,

jen tlacháš,

do ŠKODY 120 to nedostanu,  to jsem si jistej

 

Taky děkuji všem co mi tu poradí a nabídnou pomoct (i rada postačí)

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlobím se, ale já vím jakou chci!  je to č. 451 číslo dílu 1J0 907 487 A nebo jeho náhrada C.  Je to tkzv. provedení či verze CAN

 

Airbagový kroužek je stejný jako pro Fábii, páčky se měnit nemusí jsou stejné až na origo provedení pro multifunkční volant kde je jen tempomat ON nebo OFF.

 

Dodělal jsem si komplet klimu, do auta kde nikdy nebyla (je to climatronic z FII/ROMM napasovanej do FI)  a hafo věcí, tak asi o elektrice v autě už snad něco vím. To moje auto už má o hezkých pár ŘJ víc než mělo. A vše funkční bez žádných chybových hlášek.

 

A dneska už vím jak vypadá i ta jednotka, (jako tkzv. velké dvojité relé s číslem 451, umístění releový box) 

 

18 pinová svorkovnice pro jednotku - 4A0 937 529

 

A když nevím tak se zeptám!!!!!!  A když mi někdo pomůže radou, tak to ocením a poděkuji.

 

Nejsem Vševěd jako někteří tady na fóru, ani teoretik jako mnozí co tu tlachají o tom co kdyby či o tom co jde nebo nejde udělat.

 

A myslím si že po konzultaci z mnoha lidmi co o tom něco vědí je to proveditelné, zprovoznit multifunkci v FI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dorabal multivolant teraz v lete, volant je rovnaky v octavii I ako v Superbe I, takisto aj riadiaca jednotka (rele), tiez pasuje z passata b5, akurat ma cervene podsvietenie tlacidiel (da sa prerobit). Packu pokial mas tempomat menit nemusis, da sa prerobit. Vyskusaj oslovit ludi, ktori rozpredavaju auta dovezene napr. z anglicka, octavii s multivolantom je sice malo, ale superbov je dost. Ked uz budes kupovat, nezabudni aj protikus k riadiacej jednotke s aspon par cm kablov, usetri to dost roboty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj kluci, nemáte prosím někdo ještě někoho kdo by měl tu jednotku? Velice špatně se to shání.... vše ostatní mám. Octa je 2003 1.9TDi 66kW maxi DOT má z výroby, stejně tak tempomat, ale multi funkce dokoupena z Passatu B5,5 takžě mě čeká změna podsvitu auta na červeno modrou, ale hlavně bez té JEDNOTKY to nemá smysl vůbec dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Čau, mám taky dotaz ohledně multifunkce, dá se vůbec zprovoznit na OI r.v.2000 MR2001? Jde mi o to, že nemám v budíkách Komfort Can-Bus High a Low, tudíž nemám zapojené na jednotce multifunkce piny 1 a 3, může multifunkce bez tohoto zapojení fungovat? Nedaří se mi ji totiž zprovoznit, jinak mám vše zapojené dle schématu. Jednotku multifunkce mám canovou s indexem A a navigaci mám taky canovou s indexem B. Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...