Přejít na obsah

Neuznaná reklamace-co s tím???


pechy

Doporučené příspěvky

takže žádné odvolání vůči tomu, že mi neuznali reklamaci není. Díky jELDovi mě oprava nevyjde na tak horázný peníze- díky moc, ale i tak jsem naštvaný. Za prvé nevím, u jaké čerpací stanice je ta nafta špatná, tudíž se klidně může stát, že ty vstřiky budu dělat znova a za druhé to jejich odvolávání, že oni za kvalitu nafty nemohou mě taky štve! Tak mají po těch čerpačkách jít a dělat pravidelné kontroly!!! Bylo mi řečeno, že čerpadlo se zadřelo díky špatným mazacím schopnostem nafty a tím, jak se zadřelo, tak vylétávaly kovové špony, které zničily vstřiky! Jinak díky všem, kteří se mi snažili nějak pomoct a jedna rada pro všechny: pokud se Vám začne zdát, že se s autem něco děje, tak rychle do servisu, možná kdybych přijel dřív, mohl bych vyměnit jen čerpadlo. V servisu mi pořád říkali, že neví, čím by to mohlo být a klidně mě s autem nechali ještě měsíc jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidis uz to mas vyriesene chyba servisu tak nech ti to preplaci servis ked ta nechali na nem jezdit ja bych sa s nimi nesral to byla jasna chyba servisu ze poradne neskontrolovali ci je vsetko v poradku a poslali ta s nim dalej

Editováno: , autor: vorlajz
citace pedchozího příspěvku je zakázána! čti pravidla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. v zivote bych do toho servisu uz nevjel i kdybych mel auto vozit o 30 km dal

2. auto je uz pojizdne tak to by bylo a ted sup honem na ten DAS, nemas co ztratit, to ze ti to odmitli prolatit muzes resit i po te co sis to zacvakal ze svyho.

Bych jim dal kua, predrazeny je to jako krava a jeste se budou vymlouvat dobytci.

Kolik teda celkem ?

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tom, že tě s tím nechali jezdit bych stavěl a psal bych do MB. A klidně bych jim napsal, že si měl v plánu koupit do firmy několik vozů Škoda Octavia a že po této zkušenosti s autorizovaným servisem Škoda auto to přehodnotíš a bla bla bla... Na to oni uslyší.

Navíc je nesmysl aby se dostaly kovové špony přes filtr, leda, že bys ho tam neměl a to těžko, co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak sa to začína meniť,niekedy,keď si pravidelne servisoval,tak ti bezplatne vymenili pokazený diel aj po záruke a dnes je problém vyreklamovať aj v záruke.Pomaly stráca zmysel,aby som po záruke k nim chodil na výmenu oleja a zbytočne preplácal základné a jednoduché ukony.

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to pechy:To jak tě chcou oholit je pěkná čuňárna.

Jediné co ti můžu poradit je nastudovat si dodávku paliva, jelikož je blbost aby se nečistoty těhle rozměru dostaly do PD vstřiku.

Je tam mikrofiltr i na samotných vstřicích a co projde tímto filtrem, projde i vstřikem.

To že se zadřelo tandemové čerpadlo je možné, opravdu špatnou mazivostí nafty, ale zase vím, že je to dlouhodobá záležitost.

Mám klienta co jezdil na nějaký odmašťovač a najel na tom 100tkm než se sekly vstřiky, ale tandem byl ok.

Celkově má to auto najeto cca 400tkm.

Takže ti držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...