Přejít na obsah

PIN kod imobilizeru


Tragedie_v_JZD

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...

Zdravim vsetkych, potrebujem poradit. Chcem si dorobit maxidot a chcem dat na fabiu1 budiky z fabie2 a mam problem ze neviem pin tych novych budikov.Snazil som sa ho vycitat vag k+can commander 1.4.Problem je ze mi ho vycita iba z tych povodnich a stych z fabie 2 mi ho nechce vycitat.Nevie niekto cim by to mohlo byt? Za rady dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

zdravim, mam problem,menil som budiky a dorabal palubny pc, no po vymene budikov nemozem nove budiky sparovat, vycital som pin starych cez vag commander,lebo cez vag tacho mi stale vypisovalo pristup zamietnuty, mam zalozene nove budiky, zadam do loginu pin novych vycitany cez vag tacho, vezme to v pohode, ale ked idem do kanalu 50, pise mi tam PIN? je tam hodnota 32000, zadam hodnotu starych budikov (pin je 7952-zadam 07952), dam testovat,a naskoci mi zase hodnota 32000, aj po ulozeni, imobilizer stale blika .... prosim o radu :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové su Motometer a maju číslo  1J0 920 926B (rok2001)

Staré su VDO a číslo maju 1J0 920 806E IMMO3

... Pripadne sa neda nejak upraviť EPROM a nahrat ju do nových budimov aby to šlo? EPROM viem vycitat a ulozit... Mozno aj upraviť cez EEprom programmer... 

Editováno: , autor: Eskeip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...