Přejít na obsah

PIN kod imobilizeru


Tragedie_v_JZD

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...
Daddo: mají pravdu.. jediné co by ti ted mohlo helpnout je člověk možná přímo v Mladé Bol. a nebo někdo se Super Vagem co umí číst piny.. (funguje to taky ale do určitého MR)

No cloveka v MB rozhodne ziadneho nepoznam. Ak by nahodou niekto poznal, resp. vedel by precitat moj PIN, bol by som rad. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idem menit budiky. Inak uz ho mam vytiahnuty aj ja a clovek by neveril akym sposobom.

Pretelefonoval som x hovorov, prechodil x servisov az mi jeden servisak poradil klucovu sluzbu, ktora vie robit aj kluce na auta.

Zasiel som tam, chlapik zobral pristroj a o par sekund bol PIN na svete. Servisy (vratane autorizovanych) sa mozu hanbit, ze

nedisponuju takymito pristrojmi, pripadne programami ako SuperVAG, resp. VAG-Tacho. :076

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale disponuju aj ten PIN by vedeli zistit ale su lenivi a niektori aj hlupi (slusno povedane)

Aj to je ciastocne pravda, ale bol som v takom, kde to naozaj nemali a pritom to bol autorizovany servis Skoda.

Ten technik bol naozaj ochotny a v podstate mi prave on najviac pomohol, takze keby to mal, tak by mi to urcite

urobil a trosku si financne polepsil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'Daddo' no super, to som rad ze sa ti to nakoniec podarilo, fakt sa potvrdila nasa debata, ze ludia v servisoch su u nas o nicom

jj, to bude tymi xxxx hodinami skoleni (Poznm: skodovacka definicia slova "skolenie": povinne hromadne zoskupenie spiacich mechanikov uskutocnovane vyhradne v pracovnom case lol )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idem menit budiky. Inak uz ho mam vytiahnuty aj ja a clovek by neveril akym sposobom.

Pretelefonoval som x hovorov, prechodil x servisov az mi jeden servisak poradil klucovu sluzbu, ktora vie robit aj kluce na auta.

Zasiel som tam, chlapik zobral pristroj a o par sekund bol PIN na svete. Servisy (vratane autorizovanych) sa mozu hanbit, ze

nedisponuju takymito pristrojmi, pripadne programami ako SuperVAG, resp. VAG-Tacho. :076

Neviem ci som dobre rozumel:vycitali ti PIN z kluca? to asi nie,ale pre istotu sa opytam.

Samozrejme,ze pin je v budikoch, v epromke.:D

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro by sa mal hambit??servis pro svoje účely pin zjistí,to pro něj není probléma proč ti to neřekne je jen zdůvodu zamezení různých pochybných akcí.pokud tam přijdeš,že chceš udělat nové klíče,budíky atd,udělají to a nakódují.

A přístroj mají víc než dobrý.Supervag mám ale bez VASU bych byl někdy v řiti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je síce super že ti to vyčítali v kľúčovej službe ale myslím že to že to prebieha v škodovke už online má svoje opodstatnenie.

Si predstav že by si niekto urobil kópiu tvojho kľúča len tak...to by som napr ja nerád..

Vzdy sa najde cesticka ako problem obist. A pokial sa clovek preukaze, ze je majitelom daneho auta, nevidim dovod, preco by to Skoda

nemala poskytnut. Ved dokonca ten PIN kod byva niekedy prilozeny aj ku klucom. Takze toto riesenie skodovky skomplikuje zivot iba

skutocnym majitelom aut, nie nejakemu lopkarovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...