Přejít na obsah

Zimní přezouvání 2008


Romariooo

Doporučené příspěvky

On neni magor...on je totiž úplně postiženej...to co dělá on už je fakt na léčbu!!!! a co je ještě lepší.....za min.rok najel dle něj hromadu km(necel.3000km)......je tady máme(celou rodinku) pro takový pobavení......Nejlepší je když jedou o víkendu na nákup(od nás z Klánovic na Čer.most do Globusu což je 11km).....tak začne to brzy ráno,kdy vytáhne auto z garáže(upozorňuju úplně čistý)....znova ho umyje,ale stylem že má i otevřenou kapotu a utírá vše v motoru,pak proběhne hodinové civění na měrku oleje..jestli je jako vše o.k.,kontrola tlaku v pneu......po tomto všem vyrazej na nákup.....Jooo a ještě manželka mu musí do auta nastoupit u nich na pozemku kde má zámk.dlažbu....před pozemkem má totiž štěrk a to by mu potom mohla natahat na botách do auta na podlážky........Když přijedou ke Glóbusu,tak zásadně parkuje někde úplně vzadu osamotě.....manželka jde na nákup a on na ní čeká v autě než nakoupí....po nákupu se vrátěj a proběhne vše v opačném pořadí......když to konečně po tom marátonu mytí a kontrol uklidí do garáže,tak se posadí na zíďku u garáže...kouří jednu za druhou a civí min.hodinu do garáže na tu jeho OI......

Já jsem teda taky pedant na auta....ale tohle??..to je i na mě moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole!!! Tak ted jsem se tlemil na celej barak-to se ti povedlo! Věřim tomu.Soused taky najezdi pár km ročně a když kecáme tak mu vždycky povídám že se mu vyplati jezdit taxikem...když spočítá povinné ručení a benzin...ne ale fakt že jo.Některým rodinám se to fakt vyplati!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi povídej.....já jsem taky velkej punitčkář a taky dokážu pěkně blbnout(jakej chlap co je na auta ne..že),ale na tohle se rád dívám......nejlepší je když mě vidí na zahradě,tak ještě pro jistotu s tou měrkou oleje běží za mnou abych se mu na to mrknul........Naposledy jsem se upřímně zasmál když jsem tam takhle v sobotu dopol.na něj koukal a když jsem se podíval na okolní pozemky,tak vidim jak ho sledujou i ostatní a dokonce soused z druhé strany od něj si k tomu vzal i tu plážovou židličku a kafe do ruky a tlemil se.......To by s muselo vidět,fakt parádička.......

Taky jsem mu už řikal jestli se mu to auto vůbec vyplatí když najezdí takovou hromadu ročně jako jsou 3000km......tak řekl že přece musí být mobilní......Chce být mobilní,ale co mi řikal jejich kluk,tak za jeho bráchou na Smíchov jezděj MHD,protože se tam blbě parkuje......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On neni magor...on je totiž úplně postiženej...to co dělá on už je fakt na léčbu!!!! a co je ještě lepší.....za min.rok najel dle něj hromadu km(necel.3000km)......je tady máme(celou rodinku) pro takový pobavení......Nejlepší je když jedou o víkendu na nákup(od nás z Klánovic na Čer.most do Globusu což je 11km).....tak začne to brzy ráno,kdy vytáhne auto z garáže(upozorňuju úplně čistý)....znova ho umyje,ale stylem že má i otevřenou kapotu a utírá vše v motoru,pak proběhne hodinové civění na měrku oleje..jestli je jako vše o.k.,kontrola tlaku v pneu......po tomto všem vyrazej na nákup.....Jooo a ještě manželka mu musí do auta nastoupit u nich na pozemku kde má zámk.dlažbu....před pozemkem má totiž štěrk a to by mu potom mohla natahat na botách do auta na podlážky........Když přijedou ke Glóbusu,tak zásadně parkuje někde úplně vzadu osamotě.....manželka jde na nákup a on na ní čeká v autě než nakoupí....po nákupu se vrátěj a proběhne vše v opačném pořadí......když to konečně po tom marátonu mytí a kontrol uklidí do garáže,tak se posadí na zíďku u garáže...kouří jednu za druhou a civí min.hodinu do garáže na tu jeho OI......

Já jsem teda taky pedant na auta....ale tohle??..to je i na mě moc....

Až na to onanování s cígem na konci a jinou značku auta je to úplně můj děda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....

Se ho zeptej kolikrát viděl tuším "Vrchní prchni" s tím klakson troubí, světla svítí, stěrače stírají, ... Za totáče takovejch bylo hodně co v neděli vytlačili auto před barák, celej den ho leštili aby sousedi viděli že ho mají a večer ho zase zatlačili na týden zpátky ale v dnešní době ???

Tady už chybí jenom to natočit a "Neváhej a toč" a 100 pro že máš kameru !!!

:palec2: Takhle jsem se u čtení dlouho nepobavil !!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to KARLOS3

tak jste se zasmáli, já také...

- máme dvougenerační dům, pod námi rodiče manželky, věkem k 70-sáti. Auto (jejich) Felicie 1.3 50Kw, červená relly, příčná vzpěra mezi tlumiči v předu, kterou si tchán nemůže vynachválit. Auto koupil jako nové v roce 1998, do dnes je na tacháku 48.200Km. A to jsem mu předloni nalítal minimálně 5000 Km já sám, když mi kleklo to moje přibližovadlo.

lol - Se zimákama jančí stejně jako tvůj soused, proto jsem se vyděsil, jestli nám nevidíš z protějšího činžáku do dvora. Auto leští tak vehementně, že už mu začíná rezivět, asi neblahé účinky leštěnky či šampónů, jinak auto je uvnitř jak kdyby jste se vrátili v čase, ještě stále je tam cítit ta novota a hlavně v topení, když už ho občas pustí. kufr nahybanej bůchví čím, počínaje kompletním pracovním overalem fólií na sedačky, kompresorem, hydraulickým zvedákem(snad 10Kg tedy jen ten hever) a různé ty spreje, vazelina, náhradní filtr... mislím, že ani do Dakaru toho nemají tolik. Auto stálo cca 275 000,- Kč + roční kontroly v autorizovaných servisech na 20 000Km výměna řídící jednotky - po záruce za 21 000Kč myslím že by stoho byla za tu cenu pěkná RS-ka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

up - zimní výbava

ted jsem položil telefon, kde jsem hovořil s pracovnicí ministerstva dopravy české republiky, na téma co je špatně v zákoně 202/2008, s přihlédnutík platnosti umístění dopravních značek "zimní výbava" a 20 - 25 stupňů,

- odpověď zněla v tom smyslu, že v Rakousku to také platí

- "PROSÍM!, MOHLA BY JSTE MI ŘÍCI KAM JSEM SE TO DOVOLAL"

Pracovnice MDČR - "silniční doprava, odbory oblasti silniční dopravy, odbor provozu silničních vozidel, oddělení právních předpisů

- "Prosím, vraťme se zpět do Čr."

Pracovnice MDČR - "nad zákonem se radilo mnoho odborníků, dlouhou dobu, tak je v pořádku, o co vám jde"

- "O neplacení pokuty ve výši 2000,-Kč a ztrátu 2b., při nedodržení zimní výbavy při teplotě polem 21stupňu"

Pracovnice MDČR - "To záleží na příslušnících Policie ČR a přihlédnutí k danému stavu teplot"

- "Mohla by jste mi odcitovat tu část zákona, kde se píše o přihlédnutí k teplotám"

Pracovnice MDČR - "Ale to tam není"

- "takže 2000,-Kč a 2b"

Pracovnice MDČR -"V Rakousku k tomu policisté přistupují"

- "...ale já nemám daný problém s legislasivou v Rakousku, ani s jejich Policii, proč se úseky, kde jsou instalované značky dodatečně upravují přeškrtnutím, když se o tom zákon nzmiňuje?"

Pracovnice MDČR - "to je v pravomoci správy silnic dané oblasti, stejně jako vlastní instalace"

- "jedná se ještě o nějaké změně zákona s danou problematikou a teplotami?"

Pracovnice MDČR - "už jsem vám jednou řekla že zákon je vísledkem dlouhých odborných debat"

- "takže jinými slovy, záleží na policistovi, když v prosinci, kdy bude +40stupňů a pojedu tímto úsekem na letních pneu, jestli bude pokuta nebo ne"

Pracovnice MDČR - "ano, ale věřím že budou rozumní"

- "tak vám mockrát děkuji"

Pracovnice MDČR - "prosím, naschledanou"

Tak se máte na co těšit, ti co šetří zimní obutí až na sních a nízké teploty. Snad se s těmi Policisti domluvíte a dejte sem hned vědět až někdo příjde o první body. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to zakon ja mam podle nej prezuto TECKA Nijak mi ale nevadi, ze se tu tu resi protoze uz jde stejne jen o to jak moc je to opet zkurvenej bastl. Nechapu, ale ze Vas to jeste bavi s tim ztracet cas, protoze jestli se kazdym takovymhle zmetkem zaobirate stejne jako s timhle, tak se nedivim ze produktivata prace a zivotni uroven v CR je tam kde je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, přichází doba, kdy soudnost a logika ustupuje do pozadí...

olaf: ale ty se tim taky zabejváš a taky tady ztrácíš čas komentářema k tématu, takže i tvoje produktivita práce klesá, víme :)

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim denne pres usek se znackou "zimni vybava" a zatim porad s letnimy pneu a nijak me to nevzrusuje... Dokud je venku aspon 10°C tak je zbytecne prezouvat.... nicmene zimni kola jsou nachystane, takze neni problem okamzite zareagovat a zmenu pocasi a kola prehodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidím úplně stejně, nejen že by na jižní moravě taková značka neměla být ale jak říkají odborníci zimní kola mají smysl při posklesu teploty pod 7 stupňů, nad ni se ničí takže je mám připravený v garáži a jakmile bude třeba mám za půlhodinku přezuto :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neřekl bych, že ničí, spíš rychlejc sjíždí, ale to je podstatný možná pro někoho, kdo jezdí 100K ročně.

ale slyšel jsem výklad, že tahle značka není o zimních pneu, ale o zimní výbavě, takže údajně by mělo stačit vozit v kufru řetězy...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paskvil, co? tak řetězy jdou vždycky jen na souvislé vrstvě, ale tady u té značky je to docela mimo mísu.. Už jinak vidím, jak někdo pojede na dálnici, vzápětí za ním tam dorazí silničáři a otočí značku..no a nedejbože se tam něco stane a on bude muset dokazovat, že tam jel ještěš bez značky..no děs a hrůza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...