Přejít na obsah

Závada - odtrhnuté tesnienie na predných stĺpikoch


6drak

Doporučené příspěvky

Ahoj. Myčkou to teda nebude. Mám FII kombi od května,v myčce jsem nebyl a už mi je měnili na obou stranách. Ta první u řidiče se natrhla sotva

jsem přijel domů s novým autem. V servisu ani nemukli, takže je nás asi hodně.

Mám strach, že to do budoucna jedna výměna nespraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Za utržené těsnění na předních sloupcích se dá považovat jenom když tam to těsnění není nebo i když tam je,. ale z části nepřiléhá dole ke karoserii (že je mezi těsněním a karosérií nepatrná mezera)??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl to těsnění utržené na obou stranách. Na jedné úplně a na druhé částečně. Po výměně je to zatím v poho

a doléhá mi úplně, takže bych tvůj případ bral jako závadu. Rozhodně bych se to pokusil reklamovat. Když jsem

se o tom bavil v servise, tak mi řekli, že je to poměrně běžná závada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam tak, že na jedne straně je to v pořádku na druhé to těsnění drží, ale místo toho aby to těsnilo, tak je mezi těsněním a blatníkem směrem ke kapotě několik mm škvíra, jen se mi nechce reklamovat to , že je tam 2mm mezera a nepřilíhá to k blatníku, možná by to ale chtělo se ozvat :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

ahojte, dostal jsem odkaz na tuto diskuzi k tématu těsnění. Mám na svém roomstřiku problém v oblasti "A" sloupku.

1. těsnění na spodní části nedoléhá k blatníku

2. těsnění se krčí po uzavření dveří v oblasti kolem "A" sloupku. ( cca 4 cm )

Auto mám pouze 4 měsíce a tím pádem mne tento nedostatek štve. Poraďte mi co mám dělat.

post-42302-1263929515_thumb.jpg

post-42302-1263929528_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tuto chvíli svého roomstra již reklamuji ale na jiný problém ( nefunkční automatické zavírání zadních oken ). A když jsem to ukazoval přímacímu technikovi tak říkal, že se jedná o scela normální jev, že se vyskytuje na každém autě a podobné řeči. Proto se chci dotázat jest-li se jedná o uznatelnou vadu, nebo je to opravdu problém na každém autě?

Editováno: , autor: Blacky
Pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam tak, že na jedne straně je to v pořádku na druhé to těsnění drží, ale místo toho aby to těsnilo, tak je mezi těsněním a blatníkem směrem ke kapotě několik mm škvíra, jen se mi nechce reklamovat to , že je tam 2mm mezera a nepřilíhá to k blatníku, možná by to ale chtělo se ozvat :o

cauko aj ja som mal rovnaký problém a vyriesil som to tak,že som tu gumu niecim tenkým (nie kovovým) podobral a vrátil ju na plech blatníka, tak aby nebola ako je to na fotke. Doporučim to robit vtedy ak je teplejsie alebo auto niekde v garazi. Aby nebola guma stuhnutá vtedy sa nedobre napráva. Ja som si to takto napravil pred rokom a v pohode to drzi. Ak by sa to vratilo skus opet. Moj problém čo som mal pred rokom bol, ze ta gumička dole co mas na fotke bola do polovice odtrhnuta. Toto je na reklamáciu a odstranuju to bez problémov, lebo o tom vedia. Vela stastia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, děkuji Ti moc za radu. Poprvé jsem to také zkošel podevrat a vrátit nazpět, ale minulo se to účinkem protože ta guma je krátká a tím pádem tam vždycky sklouzne. Na straně spolujezdce je to ale v pořádku. Uvidím jak dovezu auto ze servisu v pondělí co mi na to řeknou. Tak jako tak jsem si to nechal zapsat do protokolu.

Editováno: , autor: Blacky
vcera v 8:50 jsem ti psal, jak se nema citovat. V 8:57 jsi mi odpovidal ze rozumis a v 9:07 to zase udelas. Dej na to prosim pozor!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já mám trochu jinej prolém? U LP dveří mi začalo předevčírem něco šustit. Jakmile se dosanu nad osumdesát tak to začne Dělá to jakoby v půlce bočního okýnka nad tou signalizační didodou. Těsnění mi nepříjde nijak poškozeny ale je am spojitost s tou rychlostí jako by to dělal ten vítr co jde kolem auta. Myslíte, že těd když je teplota cca - 8C že může při jízdě dijít ke stuhnutí toho těsnění a vydávání těhlech pazvuků? přikládám foto s místem hluku ale dělá to jakoby z venku, jinou fotku jsem neměl

post-40837-1264405020_thumb.jpg

Editováno: , autor: Makyn20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z myčky si myslím že to nebude protože se mi to stalo taky A nikdy jsem s autem v myčce nebyl jen vapkou umývané.když vypadlo první tak jsem si dával pozor jestli jsem to nezpusobil tím tlakem že jsem to umýval moc zblíska ale vypadlo to stejně.každopádně to není nic proti tomu že jsem chtěl v létě vyvětrat auto jak v něm bylo vedro a okýnko se krásně naklonilo vyjelo s těch drážech k kterých to má jezdit a kdybych ho nechytil tak skoncilo na zemi v araveru vyměnili stahovačku a kdesi cosi dalo to pokoj pul - 3/4 roku a pak zas nevím už co s tím stalo se to taky někomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem řešil stejný problém - guma na levém sloupku skoro úplně utržená.

Projevilo se to cca dva měsíce po koupení auta. Jelikož to bylo v zimě, auto nebylo nikdy v myčce, tak si nedovedu vysvětlit, jak se to může takhle utrhnout :-(

Každopádně mi v servisu vyměnili rovnou OBA sloupky najednou - levý i pravý!

post-41602-1265610600_thumb.jpg

post-41602-1265610613_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj lidi, jestli máte problém s těsnící gumou na krytech sloupků u Fabia II a Roomster a auta máte ještě v záruce tak s nima jeďtě do servisu, bylo na to vydané aktuální zdělění a snad i svolávací akce. Tak neváhejte a zajeďte do nejbližšího Škoda servisu.

Kandys. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj lidi, jestli máte problém s těsnící gumou na krytech sloupků u Fabia II a Roomster a auta máte ještě v záruce tak s nima jeďtě do servisu, bylo na to vydané aktuální zdělění a snad i svolávací akce. Tak neváhejte a zajeďte do nejbližšího Škoda servisu.

Kandys. :palec2:

Na zaklade Vasich prispevkov som to vcera pozrel - chybalo lave tesnenie. Siel som do servisu a hned ho objednali. Vdaka za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

tak jsem se dneska díval a na jedné straně se to těsnění dole na A sloupku začíná trošku trhat, zatím to tam drží, ale kdoví jak dlouho, problém je v tom, že auto bylo kupovalé v prosinci 2007, takže žádná záruka už dávno není, tehdy, když se tu ten problém řešil, tak jsem se na to těsnění díval a bylo to v pohodě

otázka tedy je, jak by se na to teď tvářili v servise, kdybych tam s tím přijel? byla na to nějaká oficální svolávačka nebo to řešili jen tak, že to vyměnili tomu, kdo si stěžoval? neví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...