Přejít na obsah

Závada - obtiažne zatváranie 5-tych dverí


RomanKo

Doporučené příspěvky

Ja som mal tiez problem s tym kufrom. Ale v poslednej dobe s nimi som sa naucil buchat a tak problem neni. Ale tiez si skusim vsimnut to osadenie dveri a dam vediet.

Já zvyklý na zavírání pátých dveří u roomstra jsem teď zavíral dveře u Fabie Combi a to má úplně jiný odpor. Byl jsem rád že se nevysypalo okno..:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my mame zase pravdepodobne zle osadeny predny naraznik alebo krivu kapotu - medzera na jednej strane kapoty nad svetlom je vacsia ako na druhej...

S tou sparou okolo svetiel to mam aj ja tak.Nad pravym svetlom je vacsia ako nad lavym.Najskor som si myslel ze do mna niekto tukol na parkovisku,ale ziadny skrabanec,nic,tak to tak musi byt od vyroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. Dívali jste se někdo na ty gumové dorazy víka zavazadlového prostoru? Dobře je to vidět spárou při dobrém světle vlevo a vpravo dole při zavřeném víku . Já to mám vlevo na doraz a vpravo jsou vzdáleny tak 6mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. Dívali jste se někdo na ty gumové dorazy víka zavazadlového prostoru? Dobře je to vidět spárou při dobrém světle vlevo a vpravo dole při zavřeném víku . Já to mám vlevo na doraz a vpravo jsou vzdáleny tak 6mm.

....ahoj....dival jsem se a nemuzu si stezovat.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem co myslite...ale mne sa zdaju byt kufrove dvere osadene spravne a rovnomerne. Skus mi to este nejak lepsie opisat Imri...

Ked otvoris kufor tak su tam po stranach take gumove dorazy.A tusim ma na mysli ze pri zavretom kufri sa jeden opiera o kufor a druhy nie.Aspon ja som to tak mal.Stacilo to trochu zostelovat a uz mi kufor dosada na oba dorazy rovnako.

Mna osobne viac trapi uchytenie obmedzovaca otvorenia soferovych dveri.Pravidelne sa mrcha jedna uvolnuje a cca raz za mesiac musim dotahovat skrutku.Asi na nu zabudli kvapnut trochu lepidla a ako na potvoru to tu nikde neviem zohnat

Editováno: , autor: canario447
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked otvoris kufor tak su tam po stranach take gumove dorazy.A tusim ma na mysli ze pri zavretom kufri sa jeden opiera o kufor a druhy nie.Aspon ja som to tak mal.Stacilo to trochu zostelovat a uz mi kufor dosada na oba dorazy rovnako.

A jakým způsobem se to dá seštelovat, díky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jednoduche.Na oboch stranach kufra mas take plastove obdlzniky s klinkom uprostred.Spolu tri skrutky.Ked uvolnis tu prostrednu da sa s klinkom pohybovat dnu a von a tym si to nastavis.Ak by si chcel dostelovat tie gumove cudliky co su na kufrovych dverach,tak s timy staci otacat,maju nieco ako gumovy zavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdybych ty dorazy maximálně upravil, tak by to nepomohlo. Dnes jsem to měl kvůli tomu v servisu, a protože zapomněli namontovat ty 3 příchytky, co drží strop vzadu, je jasné, že hýbali s panty z přístupu od stropu. Až když jsem na to upozornil, tak mi bylo řečeno, že to nezapomněli, ale že se ty příchytky demontáží poškodily a že je třeba je objednat. Docela by mě zajímalo, kolik těch příchytek chybí v uchycení vnitrnich panelu c a d sloupku, které podle upatlání také museli demontovat. To se ale nedá tak snadno zjistit. Jinak víko zavazadlového prostoru teď sedí OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Tak už sice s křížkem po funuse, ale to zavírání kufru mi taky dělá problém, ale zjistil jsem, že stačí na zámku ve dveřích "ručně" dotlačit jazýček úplně do krajní polohy a pak jdou dveře zavřít na první pokus bez problému. Ale taky s tím půjdu do servisu na reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

S tím jazýčkem to funguje přesně tak jak píše Sakal77. Bez zacvaknutí musím dveře zlehka pustit z cca 5 cm a pak se zaklapnou, jinak odskakujou. Nemáte někdo zkušenost jestli lze opravit svépomocí, třeba posunutím toho železného protikusu chyceného v kufru ke karoserii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...