Přejít na obsah

Čím umývať auto


xman

Doporučené příspěvky

Osobně myju auto ručně,tedy pokud to jde,ale jinak jezdím do origo myčky škoda v kosmonosích,nemaj tam kartáče,ale takové filce,nehledě že komplet mytí příjde na 99,- včetně spodku a vosku. Třeba dnes jsem myl auto ručně v dešti,"Příroda ušpinila,příroda umyla". Co se týče přípravků tak používám ten nejlevnější šampón s voskem a efekt je stejnej ja od sonaxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud můžu, tak ručně. Ale někdy prostě není čas, tak sjedu do myčky, ale radši ručně.

Zrovna dneska jsem ho pigloval, včetně vysávání, a tak. Trvalo mi to cca 4 hodiny (hlavně to vysávání, dostat písek z toho filcu na podlaze pod koberečkama/ty jsou naštěstí gumové/, to je fakt síla).

Na mytí používám klasický autošampón.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amogh: místo abys nosil vodu v kýblu a šmudlal auto tím si můžeš v Makru koupit za dva litry wapku, nasávací hadici strčit do toho kýblu (a když si koupíš delší nebudeš muset už ani s ním nikam chodit) a můžeš vesele mejt... Má to spotřebu tak 300l za hodinu, čili cca 5l/min a když k tomu nasadíš filtr tak můžeš používat i nabíranou vodu, nemusí být nutně připojená na vodovod. Efekt proti mytí z kýblu je nesrovnatelnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sorry - si psal že na chatě, nebo jsem se překouk a psal jsi ve srubu??? :D Sem myslel že ČR už je elektrifikovaná, ale vlastně že je to u nás a ne v Karpatech si tam vlastně zase nepsal, cooo? :D :D

je to normalbni chatova oblast v krusnych horach, ale bez elektriky no

krom toho stejne 2000 za wapku dej pokoj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V krušnejch horách prej jsou častý ty různý povětrný elektrárny, to nejde nasmlouvat si s nimi dodávku energie? Víš že by ti jako dopředu zavolali dneska dobře fouká, přijeďte si s wapkou na umytí, máme proudu dost :-D Hadici do potoka, wapku do větrníku a jedu jedu než začne bouřka :-D :-D Hergot to jsme se zase dostali offtopic, co? Já meju pouze ručně (wapkou za 2.000 z makra) a voskuju taky svépomocí. Meju pravidelně i motor, zejména chladič od much.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...