Přejít na obsah

Čím umývať auto


xman

Doporučené příspěvky

2 dny je venku sucho, vcera i slunce, tak zacalo jarni odsoleni auta. Pekne samponem kastli, vyplachnout podbehy, vylestit okna, vycistit koberecky, vyluxovat sedacky ...  A ted pozor - zjistil jsem, ze sedacky jsou trochu vybledly. Uz nejsou tak tmavy.

 

DAJI SE SEDACKY NECIM OSETRIT, ABY ZISKALI ZPET SVOU BARVU? stejne jako zcerna palubka, kdyz se osetri cockpit sprejem coyote?

Editováno: , autor: 0007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásadně ručně jednou za měsíc šampon s voskem :) a jednou za půl roku si vezmu tempo a pořádně to rozleštím :)

 nevím přesně výrobce ale název šamponu s voskem je daytona a na kola používám splendoru 

DAYTONA 750ML ŠAMPON S VOSKEM Editováno: , autor: Axzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

kartáč určitě ne, hlavně ne ty co prodávají za pár korun v lídlech atd....

 

jinak podle mě je celkem jedno jaký šampón, záleží spíš na konzervaci, mě se poslední dobou celkem osvědčilo

tohle http://www.autodoplnky-obchod.cz/nanowax-vosk-na-lak-nano--250gr/

existuje ještě levnější ve spreji, ale ten je nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

no ja pouzivam najlepsi prostriedok ktory sa predava na trhu a pouzivaju ho aj specialne firmy na osetrenie velmi drahych aut ....raz za mesiac snim umyjem potom len oplachyjem s vapkou a vyzera ako keby som ho umyl autosanponom najlepsi aky moze byt tak isto raz za rok prelestim specialnou pastou ktora sa tiez pouziva v specialnych firmach a vobec nesu drahe co som dost prekvapeny ...lak ? ako novy novucky a este lepsi ako z vyroby ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Postřeh a dotaz:

"Natáhnul" jsem před 5ti dny na karoserii doporučeným postupem Turtlewax Plus PTFE.

Dnes v noci pršelo a zjistil jsem před barákem, že všechny karoserie aut kolem jsou suché a bez známek deště

a na mé karoserii je stále tisíce kapek a bublinek a jak bych řekl - pozůstatek po dešti.

Čím to může být, je to normální - případně - co Vy na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...