Přejít na obsah

Zvyseni svetle vysky


acizek

Doporučené příspěvky

Nevím co se ti na tom zdá nepohodlného, ale Škodovka nabizi "Paket pro špatné cesty" Ten myslím světlou výšku o něco zvýší. Jak je to s komfortem nevím.

Na jakých pneu jezdíš? Na pohodlí má dost vliv profil pneumatik. Na patnáctkách je auto nejměkčí. Tak zkus menší rozměr ráfku. Menší než patnáctky nejdou kvůli brzdám. Prostě je tam nenarveš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co se ti na tom zdá nepohodlného, ale Škodovka nabizi "Paket pro špatné cesty" Ten myslím světlou výšku o něco zvýší. Jak je to s komfortem nevím.

Na jakých pneu jezdíš? Na pohodlí má dost vliv profil pneumatik. Na patnáctkách je auto nejměkčí. Tak zkus menší rozměr ráfku. Menší než patnáctky nejdou kvůli brzdám. Prostě je tam nenarveš.

no ja tam ted 15-ky mam :) spis mi jde o tu svetlou vysku. bydlim na `vesnici` a obcas je potreba po polni ceste. a taky se mi to vic libi :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to'acizek' varianta díly ze Scouta není optimální-zadní náprava je jiná a pružiny taky protože je tam náhon na zadní kola.Paket pro špatné cesty je schůdnější cesta.Já ho na své Okině mám a spokojenost.

ahoj, diky. jak se da ten paket dodatecne namontovat? a je rozdil jen v pruzinach a tlumicich?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Newim to jistě, ale myslim si že by to mohlo jit nastavitelnými tlumiči + sportovni pružiny. Dobra varianty pokud už to pak nebudeš chtit mit nakopnutý tak to sundáš dolů. Rozmezí nastavení výšky tlumičů až 4cm. Negativum - cena.

Něco jsem početl o podložkách a asi bych do toho osobně nešel.

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a já měl za to, že tam nejsou podložky jen jiný pružiny - vyšší a tlumiče + paket špatné cesty má ještě plech pod motorem a plasty na zbytku podvozku (boky, zadek, foto tu už někde je). Je to skvělá věc...bez něj bych nedal ani ránu...pač kde bydlim bych asi už něco urval než bych dojel...a nemusim se bát obrubníků :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

to century:

Jo tak tomu rozumím :feve:

Jak to myslíš, že to mu rozumíš? Jsem je vyfotil a v servisu říkali, že to co mám v kroužku, že by mělo být taky do kužele, to by mělo držet tu pružinu, aby nevyjížděla... nebo se pletu?

post-2180-098451400 1283186643_thumb.jpg

Editováno: , autor: century
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Rozumím tomu že to je na posrání....

Zdravím, taky řeším podložky na podvozek OII, mám výkresy na výrobu, právě čekám na obědnaný materiál a hurá na soustruh. Ty podložky co máš na fotce jsou opravdu jiné než jak vypadá podložka na výkresu. Výkres mám od člověka ze Škodovky, který je už dělal a jezdí na nich. Jinak co se týče paketu pro špatné cesty, tak to obnáší vyšší péra. U OI bylo u verze 4x4 podložka pod pružinou, u OII je tomu jinak. Mimochodem podložky budu dělat na obě nápravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Nějaký závěr ohledně podlozek? Mam O2 s lpg a padá trochu na zadek. 2cm podložka pod zadní pružiny by to asi vyřešila. Zatím jsem narazil jen na O1 podložky. Na O2 Mi nabídli jen takové gumy co vpletou do pružiny, ale to spíš změní tuhost. uvítal bych radu co koupit, udělat. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...