Přejít na obsah

Byli jste na vojne ?


maros

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Drsný téma. Každý kdo tam byl si to nese sebou. Taky se mi nechtělo a už dávno jsem tomu rád. Modráci vždy řeknou že by to byl ztracený čas

a vlastně mají i pravdu. Ale vojáci ví:-))

Byl jsem schopný se do půl ho'dky zakopat na líbavé třeba v mínus dvaceti. V leže! Když se vědělo, že se tam bude přes noc, tak to byla pořádná díra.....

Dnes nadávám, že třeba pár dní doma neteče teplá voda:-))

V.Ú. 4428 Hranice na moravě, převelen z Mikulova. Kulometník 1, zvíře z roje:-))B.V.P. byl můj domov. C.P. 00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první pul rok v trenčíně VU 3851 na PŠ jako spojař na R4AT,potom přesun do Chebu na pluk VU 8522 /dneska vietnamská tržnice/,po roce presun na tz.Vízo na pt baterii

na konec Chebu směr Pomezí kde swm skoncil na R2 skot jako spojař ,To vše v roce 1985-1987

http://www.brdm2.estranky.cz/fotoalbum/praga-v3s/praga-v3s--r-4at-velitelska-radiova-stanice/mr-195.jpg.html

Editováno: , autor: perakjiri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

PVC 03 - 3 měsíce přijímač VÚ 7508 Čáslav - VSŘ ( výcvikové středisko řidičů ) T 815 6x6 VVN, UAZ, ČVO 173 - řidič, strojník elektrocentrály. Zbytek vojny u VZ 1337 Konice jako hotovostní řidič T 815, PV3S, M25P Multicar, Š1203, UAZ, Š135 Favorit,T148, Š120L, Zetor, Avia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

VÚ 7717 Trenčín Letiště, v letech 1984 - 1986, ale ke konci roku 1985 byl útvar zrušen, tak jsme dosloužili 3 měsíce různě možně, já na vrtulníkovém letišti kousek pod věznicí Plzeň - Bory, dnes už tam prý ten útvar není.

V Trenčíně bylo velice dobře  :kol-47:  , byl to zabezpečovací útvar pro tehdejší velitelství východního vojenského okruhu, Plzeň stála za prd, to byl naopak západní okruh a manýry, které jsem před tím nepoznal, jsem zde přetrpěl, naštěstí jen necelých 90 dní  :kol-28:

Za nás se říkalo: "Vojna je krásná, ale krátká" :kol-48: :kol-48: :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

zdravím vojakov ja som bol VU 6767 Trenčín super pakáreň pod hradom ako sa hovorí pod sviečkou najväčšia tma tak tam kde je najviac lampasákov bola mazácká vojna jak remen teda do 16:00 bola gumácká a potom to nastupovalo ale to bolo len ked som bol bigošom na 1.strážnej ked som prešiel na RMZ (zeleným asi došlo že ja so zdravotníckym vzdelaním budem na obväzisku viac platný ako automechanik) tam bola pohoda až pokým som sa nepovadil s npr.Nohálom a velitel roty kpt. Honeček mi vraví čo s vami chlape dal mi vybrať z dvoch alternatív z toho druhá bola lepšia prevelenie do Motešíc - malý zámoček viac koní ako ludí velitel večne nadratý a doma tak sme si to vlastne riadili sami :kol-27: super len som nepochopil kde v tomto bol trest ved mi urobili najlepšie čo mohli no a odtial do civilu v lete 1998 na mojej škodulke ktorú som si parkoval oproti cez cestu v družstve. No zlaté časy šiel by som zas no pravda okrem tých prvých 4 mesicov to nestálo za vela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...