Přejít na obsah

Byli jste na vojne ?


maros

Doporučené příspěvky

Urcite jste nekteri byli na vojne.

Kde a kdy to bylo, a jake zarazeni jste meli.

Klido pripiste i nejake postrehy,fota atd ......

VU 3690

Duben 93-94 ..... nastupoval jsem ale na rok a pul,pak to zkratili na rok.

prijmac a KRK Brno Slatina,pak Stara Ves nad Ondrejnici.

ridic-mechanik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda,tady je tolik štáckryplů,tedy s odpuštěnim,co nebylo na vojně. No já jsem taky ale takovej poloviční. Byl jsem na 5 měsíců,když se chodilo na dva roky.Podnik si mě vyžádal a zařídil na pět. Takže pětimetr a prozradim to voj.tajemství:

V.Ú.1732,Plzeň-Bory,bigoš-skladník-zašívárna u PHM,neboli výdej poh.hmot-pro nevojáky.Rok 05/1984-10/1984.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za použití rafinované lsti a několika let boje proti zelenému vygumovanému mozku jsem se simulantsky vyhnul této trapné frašce a ztrátě času. Jo, astma, to se nedá vyvrátit, když se dobře simuluje. Oblbnul jsem i ty jejich počítačem vybavené mašinky tak, že mně ti šulini až litovali jak jsem zdravotně v prdeli. Výsledky z vyšetření byly jak od těžkého astmatika lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narukováno do Stříbra VÚ 8015 - chemik-ošetřovatel tanku kol100 ....naštěstí už po dvou dnech převelen do Plzně-Líní / č. VÚ si nepamatuju /na letiště jako automechanik :rock: Byl jsem na 18 měsíců a za mé působnosti oficiálně povolili civil :palec2: nemuseli jsme ho pracně schovávat....Alespoň u nás byla pohoda.....každou chvíli doma.....takže spíš takovej internát :-)

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...