Přejít na obsah

Byli jste na vojne ?


maros

Doporučené příspěvky

O.T,se mě líbí jak každej sype ty supr tajný informace za který by nás tenkrát zavřely až by jsme zčernaly.Jo už je jiná doba,zaplaťpánbu. A zajímavý je ,jak si čék pamatuje to číslo útvaru. Jen tak dál. :palec2:

tak já se přiznávám že na číslo útvaru a čvo jsem kouknul do vojenské knížky :p

Editováno: , autor: theFrigo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tedy téma :palec2: Taky jsem nebyl žádné "ořezávátko" - četař (dokonce jsem dostal za odměnu hodinky od našeho prvního a posledního kosmonauta "hmm hmm" Remka a potom hned pojeb, že jsem měl tmavé pecky na slavnostní uniformě :smich: ), 1986 - 88, VÚ si už nepamatuji, Nový Jičín, PVOS = protizdušná obrana státu.

Dobrá zkušenost, dobří kluci, ale jinak ztracené dva roky života lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

léto 97/98 příjmač ve Frýdku-Místku 4443 - protivzdušná obrana

Potom v Ostravě na Hranečníku odkud jsme vyjížděli likvidovat následky povodní,to byl mrsk.

Jinak jsem sloužil na 27.velitelství územní obrany jako gumácký řidič,hodně jsem toho najezdil

a podíval se na místa o kterých se moc neví.Byli jsme dobrá parta,rád vzpomínám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

01/96 - 12/96 VÚ 8407 Kbely

1.technická letka dopravního vojenského letectva - letecký mechanik elektro

člověk se naučil dej debilovi funkci a on Ti ukáže jak se zneužívá ...jinak na to ne moc košer člověk už člověk zapoměl a dnes vzpomíná spíš na to lepší

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

04/1995-03/1996 Mikulov - klasický bigoš

Bylo to 12 měsíců, na které rád vzpomínám, jednak jsem byli bezva parta a navíc jsem díky tomu navštívil i několik evropských zemí (Slovensko, Francie, Švédsko a Holandsko)

A měl jsem to 15 km od baráku, takže jsem byl věčně doma... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celkem dobre si pamatuju historky z vojny meho kolegy z prace mohl byt na vojne tak v rozmezi 80 - 85.

Vypravej mi jak jednou o vikendu kdyz bylo veleni doma vysadili protilehle dvere obdelnikove umyvarny, dali je nastorc vnitrni strany futer, ucpaly hadrama mezery a odtok a umyvarnu napustili do vyse (sire) dveri vodou, honili bazanty pres to jak pres vodni prikop, po chodne zabaky, plazeni a pod.

Bo jak jako mazak po prvnim opustaku bazantu stal na vratnici a zabavoval zradlo co jim maminky nachystali z domu, neco mazaci sezrali a neco jim zpetne prodavali.

Bo jako bazant klasickou fintu s dvema krabickama cigaret.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...