Přejít na obsah

Zimní pneu


Paolo.007

Doporučené příspěvky

to 1Vlasta: dík za doplnění, zapomněl jsem napsat těch 312mm co má 2.5 a 2.8

Jinak kola už mám připravený a zítra je přehodim.

Nemáš vůbes zač, taky už mám připravený zimáky ale ještě je nechám chvíli hajat.

Jinak 205/55 R16 klasika ale obul jsem je na hliníky.

Mám je levněji než plechy :palec2:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ja som si ponechal disky z leta, prezul im zimne pneu a som spokojny. Jedine co mi vadi a neviem ci je to zlymi pneu, alebo tazkym predkom. Auto sa na snehu a za dazda chova dost ze smyklavo :( niekedy staci ist 50-60, prudsia zakruta a ked neodhadnem tak auto ide rovno :( Na letnych 17kach non problem. (za dazda samozrejme) :)

post-21208-1235162512_thumb.jpg post-21208-1235180249_thumb.jpg post-21208-1235180386_thumb.jpg

PS: Nam tu snezi jak sa patri, tak som zbehol na vecerne driftovanie a spravil dve nekvalitne mobilove fotky ;)

Editováno: , autor: random
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napodobne :) nejlepsi je v tyhle situaci ASR, ktere te nenecha pridat plyn a nevytahnes auto ze sracek!

post-21208-1235293779_thumb.jpg

Na centralnom panely je tych gombikov..., kiezby si ho predchadzajuci majitel nechal priplatit. :( Ja mam snad jeden z mala superbov ktory ASR nemaju. :( V zakrute na mokrom staci na dvojke jemne pridat a uz idem rovno, za snehu ani nehovorim. Ale nic to, precvicujem si jazdecke schopnosti kol4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je nejaky divny ne? to mas comfort a nemas ani predni vyhrevy dedadel?

Vopred pardon za OT: No comfort to je ale vyhrev nie je, zato podsvietene spätaky, listy "superb" na prahoch a podobne blbosticky tam su.. Ale to ma nevzrusuje, skor sa opytam ako to je s tym ESP, ci ASR, je moznost ho tam dorobit? ci je to nejaka sialenost za vela penazi, kedze to tam chcem takto dodatocne. Prosim radsej PM, nech nenarusam temu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vopred pardon za OT: No comfort to je ale vyhrev nie je, zato podsvietene spätaky, listy "superb" na prahoch a podobne blbosticky tam su.. Ale to ma nevzrusuje, skor sa opytam ako to je s tym ESP, ci ASR, je moznost ho tam dorobit? ci je to nejaka sialenost za vela penazi, kedze to tam chcem takto dodatocne. Prosim radsej PM, nech nenarusam temu.

Divný je taky,že tam nemá ASR,to snad mají všechny,ale není o co stát ty systémy(asr a esp)mi přijdou fakt na nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...