Přejít na obsah

Zimní pneu


Paolo.007

Doporučené příspěvky

Chlapci zima se blizi a nam horalum nezbyva nic jineho, nez se pomalu chystat na nejhorsi. Shanim nejake zimaky, dobry pomer kvalita/cena. Rozmer 17", 45, a 205 nebo spis 215(nevim).

Nevite nekdo o necem rozunem? (eshop, vyrobce pneu atd.)

Diky za vsechny rady.

:kol-45:

Ja kupoval na Octavku tady www.pneu-nevrela.cz a byl jsem spokojen tak za sebe muzu doporucit. Na jare uvazuji ze svou vii vymenim za superba a dost me tam zaujaly i letni v 17"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci zima se blizi a nam horalum nezbyva nic jineho, nez se pomalu chystat na nejhorsi. Shanim nejake zimaky, dobry pomer kvalita/cena. Rozmer 17", 45, a 205 nebo spis 215(nevim).

Nevite nekdo o necem rozunem? (eshop, vyrobce pneu atd.)

Diky za vsechny rady.

:kol-45:

Jako dobra rada se mi jeví ty Nokiany, ja je teda odjezdím za zimu na total, ale 35tis km vydrží, ovšem nevím v tvém rozměru, 17tky mají přeci jen menší dojezd, ja 17tky používám letní na zimu radeji plecháčě 16tky....Horal z Vysočiny:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti se zimníma gumama v rozměru 225/45 R17. Na léto bych chtěl koupit 18", tak tyto el. bych si chtěl nechat na zimu, ale nevím, jestli to není moc široké, resp. jak se s tím v zimě bude jezdit... Díkes.

Čím užší pneu tím lepší.Já mám 205/55/16 a i to je dle mého až až.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

dam do pozornosti jeden internetovy obchod

www.pneuworld.sk

je to madarsky obchod, vozia gumi obden na slovensko cez kuriera , cena dopravy 2.5€ za kus co si myslím , že je bezkonkurencna

teraz maju akciu , bezkonkurencnu cenu na rozmer 225.45 R17 infinity 049

http://www.pneuworld.sk/index.php?page=gke...ka=&teli=on

je to cinska guma uz sa to tu preberalo, ale ja tuto znacku pouzivam , uz 2 rok a nevidim rozdiel od dunlopu m3

samozrejme to necham na kazdom , ale za tu cenu zozenies akurat tak protektor a to uz nehovorim v akom rozmere

Editováno: , autor: mattock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti se zimníma gumama v rozměru 225/45 R17. Na léto bych chtěl koupit 18", tak tyto el. bych si chtěl nechat na zimu, ale nevím, jestli to není moc široké, resp. jak se s tím v zimě bude jezdit... Díkes.

Takhle jsem to udelal ja - tyhle 17" jsem nechal na zimu (GoodYear UltraGrip Performance 225/45 R17) a jde to - přes zimu najedu cca 20tis km a non problemo. Jezdim s tim i do Jizerek, po sněhu a je to v klidu - musiš opatrne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem to udelal ja - tyhle 17" jsem nechal na zimu (GoodYear UltraGrip Performance 225/45 R17) a jde to - přes zimu najedu cca 20tis km a non problemo. Jezdim s tim i do Jizerek, po sněhu a je to v klidu - musiš opatrne...

Tak dneska jsem dostal defekt :-(((( , takže se musím rozhodnout rychle... Vezmu tedy ty 225/45 R17. Najedu přes zimu cca 5-10 tis, tak přemyšlím jestli Barum Polaris 2 nebo Kleber Krisalp. Anebo Pirelli Sottozero.... A ještě jsem se chtěl zeptat, někde jsem našel Michellin nebo Goodyear nebo tak něco ale DOT 4706, což prý znamená, že byly vyrobeny ve 47 týdnu v roce 2006. Myslíte, že to moc vadí? Díky.

Tak nakonec jsem vybral Kleber Krisalp HP2? Nějaké zkušenosti?

Editováno: , autor: Ondra Zabranský
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten termin vyroby souhlasi - a jestli to vadi nebo ne ?

tuhle sezonu uplne v klidu pokud maji dobry vzorek...

U zimaku plati pravidlo 4:

min. 4 mm vzorku

max. 4 roky stará

Jen tě s dovolením poopravím ;)

To pravidlo je PRAVIDLO čtyřech 4, asi proto, aby se to dobře pamatovalo ;)

1) Zimní gumy na všech 4 pneu.

2) Používat je minimálně 4 měsíce v roce

Za 3. a 4. jsi to napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...