Přejít na obsah

Zimní pneu


Paolo.007

Doporučené příspěvky

vzhled by mi tolik nevadil, ale co myslíš tou jízdou nic moc?

Mám 1.9 74Kw, tam by snad měli být. Mám v podstatě tři možnosti:

- nechat přezout na stávající kola zimní gumy cca 4500 (6mm)

- disky + gumy cca 6800 (6mm)

- koupit 15" + gumy 8mm za 6500

V zimě moc nejezdím, takže uvažuji i o tom, že ybch bych koupi 4mm gumy na dojetí téhle zimy, na jaře dal zpátky letní. Na zimu bych potom koupil sadu na cca 2 roky. Tenhle rok už přezouvám druhé auto, takže mi peněz moc nezbývá.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je tam můžeš dát . Superb I. je Passat B5 nebo B5 GP,a ty se prodávali na 15".

Samozřejmě s ohledem na motor a velikost brzdiče.Naopak jízda je komfortnější a není

to tak finančně náročné jen dodrž index rychlosti. U Superba II. pozor kola mají

větší nosnost !!!(jinak auto plave) a ten má od 16" větší kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Pls potřebuju radu ... na 17 225 to v kolejich plave, bojim se na zimu dat 17:( .. ale nabidli mi jednu zimu jetý gumy + elektrony za 7k :/ ted babo rad,.. ty gumy jsou dobra znacka jen uz nevim ktera,.. cea je za hubičku, akorat nevim širku.

Nebo radsi 16?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Čauves,no jen bych se vložil do diskuse,na zimu kupuji většinou Continental 225/45/R17,ale když se mrknu na cenu gumy 4tis. a kolikrát se stane,že na našich supr čupr silnicích trefím menší díru a hnedka se objeví boule na kole,tak jsem zvolil cestu na aukro,tam kupuji už druhým rokem a jsem spokojený,minulý rok jsem potřeboval jen dvě gumy,tak jsem tam například koupil 2*Continental ContiWinterContact T830 za 1000Kč a bylo na nich najeto minimum,gumy jako nové,vzorek 7 mm a to bohatě stačí na dvě zimy a nikdy jsem s nima nikde nevylitnul,nebo když jsem jeli do Alp,nebyl problém zdolat nějaký kopečky.Jinak sady takovýhlech gum,se tam dají sehnat kolem 4-5tis. a jsou to kvalitní gumy,samozřejmě bych volil u těchto variant osobní odběr,aby se na to taky člověk podíval a pokud nejste slepý,tak se dají pořídit supr gumy za dobrý peníze a nemusím dávat 15-20tis a udělají tu samou službu.Samozřejmě je dobrý hledat,třebas už teďka,mě to většinou trvalo tak 1-2měsíce,než jsem narazil na fakt pěkný kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jenom bacha na ty s fotkou, kde je v pozadi plot. To jsou protektory. EDIT: Jak tak koukam, nejenom ty... EDIT2: A prosel jsem vsechny ty inzeraty a tragedie. Bud jsou vsechny sjety (4mm vzorek je vzorek na vyhozeni, to se nevyplati ani obouvat), nebo se tomu blizi (5mm). A nez dat 6000 za nejaky 4 roky stary gumy, to radsi dam 8800 za nove Micheliny. Tech inzeratu je vubec nejak malo. Asi to chce kupovat zimni na jare a letni na podzim....

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...