Přejít na obsah

Zimní pneu


Paolo.007

Doporučené příspěvky

Teďka na jaře jsem sundaval 235/45 R17 a nemohl jsem si na ně v ničem stěžovat a to nejezdím pomalinku a protáhnul jsem to jak mimo Prahu tak do Krkonoš i Alp.Myslím si,že u tohohle auta to nemá takový vliv.Jediný o čem uvažuji,tak 225/55,pač jak je menší profil,tak udělám o nějakou díru a že jich je,boule:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zdravíme všechny SuperBáky kol117

Chtěli bychom se zeptat, teda hlavně těch, co pocházejí z Brna či Jižní Moravy kol117 Poradili by jste nám nějaký odzkoušený servis, kde přezout kola na zimní a vyvážit je??? Během týdne by jsme je potřebovali vyměnit a nechceme jen tak někomu svěřit Bedrunu :D Na severu Moravy by to bylo jednoduché něco najít, nemuseli bychom daleko, ale bohužel jsme v Brně :D

Velké díky všem, co poradí :kol-47:

Bája a spol Bedruna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím Supí kolegové :-) Bohužel při přezutí gum na zimu sem zjistil bublinu po nafoukani z boční strany a zatim neni veliká ale myslím,že se bude určitě zvětšovat :-) Tak preventivně koupím nové disky plecháče 16 palců a pneu :-) Jen teď otázka jaké že babo raď :-) v techničáku mám napsane

6J x 16 H2 ET40:205/55 R16 91V

6J x 16 H2 ET37:205/55 R16 91V

Co znamená vubec to 6J? :-) a H2 jinak vše dobře chápu :-)

Popřípadě pokud někdo ví o solidním shopu kde koupit levněji gumy nové sem sním ;)

Obout naty plecháče Mischeliny nebo Continentál? :-) a taky jaký rozměr? dodržet ten 205/55 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6J je šířka ráfku a co se týká značky pneu tak je to celkem jedno.Ve velikosti 16´´ se ti to nebude nijak extrémně sjíždět tak jako při velkém rozměru.Takže kup to co bude dostupné pro tvou peněženku.Nokian,michelin,continental,barum,dunlop atd atd.Já mám dunlop a jsem spokojen nicméně kdybych měl teď kupovat pneu tak určitě se nebudu bát barumek.

Co se týká té bubliny tak bych se ji určitě nebál.pokud se nebude zvětšovat tak není důvod měnit.Vzorek máš ještě ucházející.osobně si myslím že ta bublina tam je z důvodu dřívějšího poškození disku.Pak to takto dělá.Já to měl na letních a dojezdil jsem je do úplné mrtě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...