Přejít na obsah

oprava alu kol


Dom

Doporučené příspěvky

potřebuju poradit jestli se dá opravit odřené kolo o obrubník... ale kola mám leštěný hliník tak se právě bojim že to nepude... nevíte kde za kolik a jestli to půjde??? nestihl jdem udělat foto tak snad zítra ho sem dodám...

tady je to foto...

post-9448-1224349659_thumb.jpg

Editováno: , autor: Dom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Patníky jak patníky, ale já se ted vyhýbal autu které si moc najelo na stred cesty a pri uhybani ke kraji vozovky tam meli ty ku..vy silničařske diru jak do ři...ti a takhle skoncilo moje kolo, ktere potom pri oprave na okraji rafku ruplo a musel jsem koupit novy elektron. Docela se mi ten den vanocni nakupy prodrazily. A co nasi uniformovani prislusnici - POMAHAT A CHRANIT ??!! Po zavolani byli neochotni a pri dotazu za jak dlouho dorazi nejaka hlidka tak mi bylo receno ze nejdrive tak za 1.5 - 2 hod., tak jsem je slusne poslal nekam, sbalil trojuhelnik a odjel. A az si tam nekdo rozbije hubu tak to tam budou jedna dve a dira zalepena!!

post-10055-1229700983_thumb.jpg

post-10055-1229700991_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asua a kdo tě to rovnal????

měl sem úplně stejně ohnutý elektron na vnitřní straně límce,po sundání z auta sem nevěřil,že s tím něco pujde udělat.Pak u nás v pneuservisu to hodil na rovnačku kol,fakt hustá mašinka. :palec2: Hrál si s tím sice dost dlouho,ale výsledek 100% a navíc pak na tom kole po vyvážení bylo míň závaží než před tou vymetenou dírou.Trefil sem ji taky při míjení se s kamionem. :aggressive::wallbash:

Chtěl za celou opravu 350 Kč bez papíru a to musel kolo zout,vyrovnat,obout a nakonec vyvážit.Čekal sem za to raketu,ale tohle mě mile překvapilo a hlavně kupovat nový kolo tak mám 3600 v řiti.Takže max spokojenost. :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peny: Jak se mi to stalo (bylo to minulou nedeli) tak jsem jel zpet domu a kousek od nas je pneuservis kde jsem zajel pro radu kde to mam nechat opravit. Rikal mi mechanik, ze oni maji taky tu rovnaci masinu, ale klucina co na ni dela bude az v pondeli, tak jsem tam to kolo nechal a rano mi volal at prijedu ze to bylo kople docela dost smerem dovnitr a po vyrovnani je u limce mirna prasklina, kterou kdyz vybrousi a zavari tak ze to bude dobre (rikal jeste ze jsou ruzne druhy tvrdosti tech disku a ten muj byl dost tvrdy a proto to asi i ruplo). No ale to se mi nelibilo, jelikoz dost jezdim a vozim i 2 male deti a tomu uz bych asi neveril.

Tak me to nakonec i s vyvazenim stalo necelou 3-ku (ale po velkych slevach). Stary disk jsem chtel dat do sberny (at se mi aspon trochu snizi naklady), ale ta fin. krize zahybala asi cenama ve vykupu az moc, jelikoz mi nabidnul 10 kc za kg (ale jeste nedavno to pry bylo kolem 40 kc), tak jsem se na to vykaslal a pockam jestli to nahodou nepujde nahoru a pak ho tam dam.

Takze jsi to mel asi mene kople (nebo sikovnejsi mechanik - masina) a jen at ti slouzi co nejdele a bez dalsich dir v ceste!!

Editováno: , autor: asua
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
potřebuju poradit jestli se dá opravit odřené kolo o obrubník... ale kola mám leštěný hliník tak se právě bojim že to nepude... nevíte kde za kolik a jestli to půjde??? nestihl jdem udělat foto tak snad zítra ho sem dodám...

tady je to foto...

Pokud jseš náhodou někde od Olomouce, tak Autogas eko Luboš Adam, Wolkerova 31, Olomouc, tel.608855877, Po-Pá 7:00-14:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro pražáky mám jeden dobrý tip. Jedu tam příští týden a podle fotek to vypadá až neuvěřitelně, co s tím dokážou udělat.

http://pneuvulkan.cz/pneu-servis/opravy-alu-disku/

:palec2:

dobrej odkaz, ale než si nechat navařit 20cm předního límce za 2000 to radši koupím novej disk.....tam mám jistotu, tady to je pořád oprava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...