Přejít na obsah

Montáž zesíku


Doporučené příspěvky

Jojo taky sem chtel do bocnice bohuzel rozmery zesilovace toto nedovolovaly, tak se soupnul pod dvojtou podlazku co nejblize k zadnim sedadlum. Kdyz se jednou dobre nastavi tak uz clovek na nej nesaha a nepotrebuje ho mit v dosahu. Ma kluk klid a pohodu k praci, a na prvni pohled to nelaka corkare.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj se toho. Zvládneš to sám. Já jsem se taky bál a bylo to v pohodě.

Není tam nic na čom by ses mohl zaseknou vše je jasně dáno a když tak se tu zeptáš.

Tady se podívej jak jsem montoval já: http://skodaoctavia.cz/muzikanavody/montaz...oda-octavia.htm

Ale to už jsi asi viděl.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky elektro-lama a fakt že jo.

A zvládl jsem to.

Ten kabel u baterky má nějaké oko takže ho tam normálně přišroubuješ. Nevyhoříš je tam pojistka.

A signální kabel si musíš koupit. Na každém jeho konci jsou ty jagy takže to nějak nevyrobíš.

Doporučuji. Až budeš montovat tak vyndej tu pojistku u baterky co je na tom kabelu, aby jsi se nemusel bát, že ti to někde bude jiskřit. Až to zapojíš tak nakonec tam tu pojistku vrať.

Tady vidíš to oko.

Nejtěžší co tam snad je. Připojit ten spínací kabel u rádia. Ten tam prostě připájíš ke spínacímu kabelu je to myslím Pin.7 nebo 4 někdo fundovaný upřesní. Nebo pokud máš zkoušečku tak uvidíš kterej spína při otočení klíčkem.

Na fotce vidíš to oko. A u té baterky to tam prostě přišroubuješ je tam šroubek.

post-873-1225376564_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti odpovím sem.

Já jsem koupil kabelovou sadu. Něco takového http://www.prohifi.cz/img/large/alfatec-v-101.jpg

délka kabelů byla 5m.

Jinak natáhnutí kabelů a toho všeho my trvalo tak 3hodiny. Ten spínací byl obyčejnej tenkej kablík, ten v podstatě jenom do zesilovače pošle signál že je zapnuto. Zeptej se třeba prohifi.cz ten ti nějaký doporučí.

Je fakt, že venku je už teda zima. Ale když si to budeš nechat dělat od nějaké firmy tak si za to řekne balík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak držíme palce. O víkendu má být hezky takže by to mělo být v pohodě.

Ještě se podívej kudy vedl kabel z motoru do kabiny AdamCZ, kdyby jsi náhodou průchodku nenašel.

A nebo se ti chtělo to tahat tudima.

Pokud budeš tahat tou prázdnou průchodkou tak dej bacha ať ti ta gumový špunt co tam je někam nezapadne jako mě :-)

Dále si dej pozor. Ať kabely protáhneš pod pásem a taky pod sedačkou. Jak je to v návodu, aby jsi to nezjistil až budeš zacvakávat plasty a nepudou ti tam :-))

Kabely začni táhnout od rádia, aby ti zbylo více cm kabelu vzádu pro lepší manipulaci pak.

To sou snad už všechny postřehy z mé montáže.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nakonec to nebude samo domo, ale u jednoho kluka tady z Třebu. odpoledne se jde na to, tak pak hodim fotky... sem zvědavej, jak to bude hrát...

tofik: no já dám zesík do bočnice. když to půjde z suta, tak se odpojí jenom sub a nebudu se s tím muset tahat. a v bočnici to taky nezavazí.

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nevadí nahodou tomu zesíku ten magnet z subáče plus brutální otřesy ze subáče ?

nevadí, alespoň si zatím nestěžoval. lol Je tam poměrně dost silná ta bedna. Mně to vyhovuje hlavně proto, že se nijak nemuselo zasahovat do auta, kromě tažení kabelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kabely už sou natažený. zítra udělám desku pro zesík a zapojím to. už se těším jako malej jarda...

jinak k tomu zesíku na tý bedně. aktivní sub má taky zesík v sobě, ne? a taky to tomu asi noc neva.)

jinak bych se chtěl zeptat ohledně baterky, kolika Ah by měla být, když tam mám ten zesík?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...