Přejít na obsah

Odběr proudu při vypnutém klíčku


manduss

Doporučené příspěvky

Zdravím,

dneska jsem měnil baterii a při tý příležitosti jsem změřil odběr u vypnutýho motoru. Naměřil jsem 380 mA a to se mi zdá nějak moc. Je to O1 1.8T. Jediný, co mě napadá, že by mohlo něco brát je CZ, alarm, radio a hodiny.

Kolik to má normálně brát? Nenapadá vás někoho, čím by to mohlo být a na co bych se měl zaměřit?

doplnění:

zkoušel jsem postupně vytahovat jednu pojistku za druhou a nic se nezměnilo. furt kolem, teď už, 500 mA. Jediný, kdy to trochu kleslo bylo, když jsem vytáhnul pojistku na levé dálkové světlo. to to pak bylo asi 370 mA.

Climatronic mi vypsal chybu 4B6 (Signál doby vypnutého zapalování Climatronic). To vůbec netuším, co znamená.

Editováno: , autor: manduss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to dělá nezamčený centrál, stačí zamknout a spotřeba je asi 12 mA. Zkuste ještě jednou změřit proud a vytahovat pojistky, dost by mě udivilo, kdyby alespoň při vytažení jedné z nich proud neklesl. Je samozřejmě možné, že se akumulátor může vybíjet někde jinde (nějaký svod ještě před pojistkami), ale je to dost nepravděpodobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to dělá nezamčený centrál, stačí zamknout a spotřeba je asi 12 mA. Zkuste ještě jednou změřit proud a vytahovat pojistky, dost by mě udivilo, kdyby alespoň při vytažení jedné z nich proud neklesl. Je samozřejmě možné, že se akumulátor může vybíjet někde jinde (nějaký svod ještě před pojistkami), ale je to dost nepravděpodobné.

díky,

to mě nenapadlo. vyzkouším to a dám vědět. ty pojistky jsem opravdu všechny postupně vytahal a žádná na to vliv neměla.

tu chybu klimy jsem vymazal a už se neobjevila, tak tím to teda asi nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...