Přejít na obsah

předni mlhovky - dodatečná montáž


majkl.s

Doporučené příspěvky

Mam Fabii rv 2004 a chtel sem si namontovat mlhovky. Sehnal sem z vrakace mlhovky a prepinac svetel. Vsechno ok do te doby nez sem chtel pripojit regulaci jasu podsviceni a sklonu svetel. Na tom co je v aute je konektor ve dvou radach(2x3piny) a na tom z vrakace je jedna rada po 7mi pinech(u obojich je osazeno jen 5pinu). Predpokladam ze ten regulator s jednou radou je ze starsich modelu. nedela se nejaka redukce?, nebo musim predelat konektory v aute(prendat piny z jednoho do druhyho konektoru asi nepujde pac maji kazdy jinaci sirku).

Dik MaJkl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, presne takhle to mam. V aute MR04 doma 05. Akorat sem myslel ze ten jednorady je ze starsich modelu pac ho mam z vrakace a je videt ze maj celkem "novy" veci. Takze jediny reseni je predelat svazek:-(

Nechapu skodovku, kdyz uz neco navrhne a vyrobi proc to zase meni jen kvuli takovej kravine(i kdyz tohle je spis zavisly na VW). Holt co kus to original

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne ako na Maverickovom obrazku je s jednou radou novší a s dvomi starší. prečo proste neprehodíš len ten prepínač? ide to pomerne lahko dole :D

Taky sem si myslel ze prehodim jen ten prepinac, ale on ma jinak to uchyceni a to jak na sklon tak i na zapinani svetel. Na svetla ma ty capliky natoceny jako + a druhej x. A na sklon je to zase jinak vyskove. Takze to nepujde:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, presne takhle to mam. V aute MR04 doma 05. Akorat sem myslel ze ten jednorady je ze starsich modelu pac ho mam z vrakace a je videt ze maj celkem "novy" veci. Takze jediny reseni je predelat svazek:-(

Nechapu skodovku, kdyz uz neco navrhne a vyrobi proc to zase meni jen kvuli takovej kravine(i kdyz tohle je spis zavisly na VW). Holt co kus to original

no je to koli tomu že ten ovládač a regulátor má použité novšie obvody (možno spolahlivejšie) a každopádne je ho lahšie rozobrať ako ten starý (ten kto menil podsvietenie vie o čom hovorím:-))

edit: kludne choď do servisu a kup ten jednorady konektor a prepinuj to

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisu sem dneska byl. Puvodne sem to chtel udelat jako redukci mezi svazek a ovladac ale prej takovej konektor co je na ovladaci se neda sehnat, protikus jeste mozna ale takhle ne. Tak sem aspon chtel ten jednorady a po pul hodine hledani v ETCE mi nejakej objednal ale nejspis to bude jinej, pri blizsim ohledani sem zjistil ze ten co objednali je 6tipin a na ovladaci je 7mi pinovej. Takze zitra hledani znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem zakladat nove vlakno,tak to sprasim se.Mam predfaceliftove hmlovky a jedna mi svieti slabsie ako druha.A aj ked som vymenil ziarovku nic sa nezlepsilo,neviete mi poradit,cim to moze byt?

Bemo bude to tymi tvojimi kablami..jeden ma zvacšený prechodovy odpor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Zdarec lidi,

chci si dodělat přední mlhovky a chtěl bych to udělat se stávajícím spínačem světel(bez polohy předních mlhovek).Představa je taková že natáhnu dráty od mlhovek(plus) přes přidanou pojistku, na kontakt relé. Relé bude spínano plusem od spínače světel (zadní mlhovky )

otázky zní : 1 - Dá se instalovat do releového boxu nějaké relé, pominu-li originální díl (relé + patice)

2 - Může to být takhle zapojené, nebo to budu muset na STK zakamuflovat

dík za odpovědi

R :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze nez vymyslet takove veci je lepsi udelat ciste origo reseni...

spinac s reostatem + prednima mlhama sezenes na foru do 500

kabelaz (perfektne udelanou - origo) od Romana25 za cca 350 + posta

mlhovky + zarovky Elit cca 600 czk

Natahnes kabelaz, zapojis do presnych mist a je to..... -_-;) Je to muj nazor a tuto sestavu mam pripravenou doma - budu delat na druhe auto, ktere mlhy nema - jen potrebuju cas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Rád bych si dodatečně na fabii r.v. 2002 dal přední mlhovky. Ke oběma mlhovkám vedou kabely, který vychází ze svazku kabelů co jdou ke světlům (nejsem si jistej, že patří k mlhovkám, ale kam jinam by patřily?)

Zdá se mi že tvar těch konektorů na konci je shodný s konektory mlhovek. Když si koupim spínač světel s předními mlhovkami, budou mi mlhovky svítit. v případě, že ty kabely jsou opravdu do nich? Nebo musim mít ještě něco? Když rozsvítim zadní mlhovku, tek do těch kabelů proud nejde.

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těžko říct. Buď tam v minulosti byly a pak by to fungovat mohlo, a nebo je to nějaký stupeň mezivýbavy. Také jsem na svém autě měl tyto konektory,ale dráty nebyly vyvedeny ani do střední mezistěny, natož k pojistkám či spínači světel.

Editováno: , autor: Standis
pravidla fóra bod č.4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...