Přejít na obsah

Startovanie za studena


xaker

Doporučené příspěvky

Caute,

ked startujem prvykrat - teda ked je motor studeny, auto nejde nastartovat na prvy raz, slabo toci, vymenil som bateriu, zhavice, ale efekt ziaden. Ak aj nabehne na prvykrat kopa modrasteho dymu, na druhy krat je to lepsie, ale z vyfuku vyjde taktiez kopa dymu - modrasty dym. V com to moze byt? Mate s tym niekto nejaku skusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som mal vytiahnute palivove cerpadlo, cele vycistil... vela spiny tam nebolo. Avsak som si vsimol, ze v trubickach, ktore idu do palivoveho filtra pri motore ide dost vela bubliniek vzduchu. Dokonca, ked auto odstavim a sledujem palivo v trubicke sa upada smerom spat do nadrze. Skusal som aj prefukavat prepadove trubicky, mali by byt priechodne len jednym smerom nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cidlo teploty som uz vymenil,ale so startovanim to nema nic spolocne....

cidlom to urcite nebude,ked som ho mal odidene,tak som mal zvacsenu spotrebu,lebo bol zapnuty sitic.

teplotu motora mi to ukazuje spravne.

neviem ,ci mi to nahodou nepodava ine mnozstvo nafty do motora,lebo sa mi este zda akoby jeden valec trocha klepotal.

netusim ci to je tym.... :kol-129:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čidlo teploty podle mě ovlivnuje jestli to bude žhavit nebo ne... kdyby to točilo a nestartovalo tak to bude ono ale když to netočí bude to v něčem jiném

Caute,

ked startujem prvykrat - teda ked je motor studeny, auto nejde nastartovat na prvy raz, slabo toci, vymenil som bateriu, zhavice, ale efekt ziaden. Ak aj nabehne na prvykrat kopa modrasteho dymu, na druhy krat je to lepsie, ale z vyfuku vyjde taktiez kopa dymu - modrasty dym. V com to moze byt? Mate s tym niekto nejaku skusenost?

jak přichází zima budu řešit úplně stejný problém, věřim že to bude startér! a ten dým při startu je nespálená nafta start jak avia :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som mal vytiahnute palivove cerpadlo, cele vycistil... vela spiny tam nebolo. Avsak som si vsimol, ze v trubickach, ktore idu do palivoveho filtra pri motore ide dost vela bubliniek vzduchu. Dokonca, ked auto odstavim a sledujem palivo v trubicke sa upada smerom spat do nadrze. Skusal som aj prefukavat prepadove trubicky, mali by byt priechodne len jednym smerom nie?

A než jsi se pustil do takové operace. Jaký máš základní předvstřik- změřil jsi to? Měří se VAGem. Potom netěsnost na filtru - můžeš vyloučit?Filtr paliva jsi vyměnil?

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Caute,

ked startujem prvykrat - teda ked je motor studeny, auto nejde nastartovat na prvy raz, slabo toci, vymenil som bateriu, zhavice, ale efekt ziaden. Ak aj nabehne na prvykrat kopa modrasteho dymu, na druhy krat je to lepsie, ale z vyfuku vyjde taktiez kopa dymu - modrasty dym. V com to moze byt? Mate s tym niekto nejaku skusenost?

zdravím, kto mi pomoze mám taký problem auta za studena nechití na prvú šupu ale až na 2 alebo 3 na prvý krát naštartuje a hned zdochne, mám octu tdi agr 66kw, po výmene čerpadla, čo by to mohlo byť ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cidlo teploty som uz vymenil,ale so startovanim to nema nic spolocne....

cidlom to urcite nebude,ked som ho mal odidene,tak som mal zvacsenu spotrebu,lebo bol zapnuty sitic.

teplotu motora mi to ukazuje spravne.

neviem ,ci mi to nahodou nepodava ine mnozstvo nafty do motora,lebo sa mi este zda akoby jeden valec trocha klepotal.

netusim ci to je tym.... :kol-129:

kde je to čidlo teploty prosím ťa??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...