Přejít na obsah

16ti palcová (litá) kola


rostama

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Ty 17" Pallas jsem nedavno videl v arealu a vypadaj mooc pekne spolu se sportovnim podvozkem, idealni rozmer na OII v pomeru vzhled/cena ...jeste tak mozna kompromisni R16 a ty kokty co vyjizdej na R15 to je hnus ..tak leda na zimu... a i jizdni vlastnosti jsou o hodne horsi, pamatuju kdyz jsem jel poprve s OII, jak jsem byl nemile prekvapen jak uplne tekly v zatackach ..stejne jako R15 na OI ...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Vyměnil jsem letní 18" za zimní 16", na kolik se tak na OII hustí? Na víčku nádrže mám tlaky jen pro 17" a 18"...

Ahoj, já na kombíku mám doporučeno 2,2 vpředu i v zadu při částečném zatížení a při plném předek stejný a vzadu 2,4.

Ok, já mám pro 18" vzdadu lehce víc, tak z toho něco zítra vymyslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

dostal jsem dobrou nabídku na kola, v podstatě mám dost šiřoký výběr... ALE... ty kola co se mi líbí jsou v rozměru 7x16 ET50 ... v techničáku mám 6x16 ET50 a 7x17 ET50 ... proto se ptám, můžu takový kola na auto namontovat a můžu tohle nějakým způsobem zlegaliozvat? tím myslím, nechá se dopsta do techničáku jiný rozměr kol? prý se to tu někdy už řešilo, bohužel jsem to téma nenašel... kdyby jste o tom někdo něco věděl, tak šup sem s tím! :) díky

ještě bych chtěl poprosit všechny, co by sem chtěli psát, že na Scouta nepatří 16" kola apod. nechť se těchto zbytečných příspěvku vyvarují a já jim za to budu vděčný! ;) díky

Editováno: , autor: vorlajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmíš. za o palce širší kola, než máš v TP se dává trest smrti bez možnosti odvolání...

jinak strana dvě v sekci podvozek, to jen až budeš zas někdy někomu psát, aby se nejdřív podíval a až pak se ptal http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=31485

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmíš. za o palce širší kola, než máš v TP se dává trest smrti bez možnosti odvolání...

jinak strana dvě v sekci podvozek, to jen až budeš zas někdy někomu psát, aby se nejdřív podíval a až pak se ptal http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=31485

nebuď na něj tak přísnej, vždyť víš, že je tu novej lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
dostal jsem dobrou nabídku na kola, v podstatě mám dost šiřoký výběr... ALE... ty kola co se mi líbí jsou v rozměru 7x16 ET50 ... v techničáku mám 6x16 ET50 a 7x17 ET50 ... proto se ptám, můžu takový kola na auto namontovat a můžu tohle nějakým způsobem zlegaliozvat? tím myslím, nechá se dopsta do techničáku jiný rozměr kol? prý se to tu někdy už řešilo, bohužel jsem to téma nenašel... kdyby jste o tom někdo něco věděl, tak šup sem s tím! :) díky

ještě bych chtěl poprosit všechny, co by sem chtěli psát, že na Scouta nepatří 16" kola apod. nechť se těchto zbytečných příspěvku vyvarují a já jim za to budu vděčný! ;) díky

Nazdárek,

mám 4x4 a hned na začátku jsem sundal ty origo skoda a koupil jsem 7J17 ET 38 a vypadá to super, vejde se to tam v poho. Na zimu jsem koupil 7J16 ale ET 48 a zhrozil jsem se, jak je to zastrčený. Dal jsem 15mm podložky a zase je to v poho a hezky to vypadá. Jinak s tou legalizací...musíš mít certifikát TUV od českýho prodejce a přeloženej do češtiny, což ty prodejci většinou maj. Pak s tím zajdeš na DI a tam ti to bez problémů dopíšou. Nejsem si jist ale myslím, že je to ALCARBOHEMIA.cz...kdyby to tam nebylo, písni a dohledám to :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám O2 cca 1 rok starou a ze dvou kol Sirius mi vypadly respektive se odlepily znaky Škoda,jeden naštěstí odpadl při přezouvání kol,tak ho mám,stačí to jen nalepit zpět,ale druhý bohužel zmizel někde po cestě.To přilepení znaku z výroby je dost odfláknuté,trochu namazané něčím na způsob silikonu,ale moc tam toho není,nedivím se,že to vypadlo.Chci se zeptat zda-li se tento znak dá nějak sehnat,popř. kolik za to můžou chtít a jestli se na to třeba dá uhrát záruka...protože u celkem ne zrovna levného auta by se tohle myslím stávat nemělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...