Přejít na obsah

16ti palcová (litá) kola


rostama

Doporučené příspěvky

o týhle zimě se předpokládalo, že bude jaká bude, většinou to tak prej vychází, že když je jedna zima mírná, tak je mírná i ta druhá a pak třetí udeří. romane neboj se nic, dneska se na hliníkách dá jezdit i v zimě

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem si pujcil 17" pegasus na vyzkouseni jinak mam 15" orion. 15" jsou super auto je vic houpavejsi a tak nektere nerovnosti vubec necitim, ale pri akceleraci porad klouzou a rychle zatacky nic moc. Zato 17" sedi jak pribite v zatackach a pokud jsou jen nerovnosti tak je to v pohode celkem ale jak prijdou na radu diry a podobny umus na silnici tak to jsou celkem neprijemne tvrde rany.. tak jsem trochu v rozpacich co si koupit jestli si nekoupit nejake 16" najezdim 50tis za rok z toho tak pulku po Praze..post-12528-1204208122_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 16" je to o niečo tvrdšie ako na 15,auto sa už nehúpe,ale čo je dôležité,tak aj pri nabehnutí na nerovnosť(kanálový dekel a pod) na rozdiel od 17" nebúchajú a dobre tlmia nerovnosti,auto sedí skutočne oveľa lepšie ako na 15",ale je ich zase počuť trochu viac ako 15",ale zase menej ako 17,ale aj to iba vtedy,ak je drsnejší povrch vozovky.A keď z autom kľučkujem,tak auto už "negumuje",ako na 15",ale drží stopu .Podľa mňa je to zlatá cesta pre Octáviu II.

Editováno: , autor: Scynet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když origo kola tak Siriusy o tom žádná.Ale nemusíš tam přeci nutně dávat origo OII kola.Třeba kluci Doli s Mischickou tam mají Metany ze supíka a vypadá to dobře.Já si koupil na netu šestnáctky na zimu za super cenu s menším ET 35 a naprostá spokojenost. ;)

post-5034-1204277194_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím ale tam je jiné ET a to muže být problém když třeba způsobim dopr.nehodu a tak.Vím že Doli má Metany a taky se mi líbi ale kámoš-šef autoriz.servisu mě od toho odrazuje.No nevim.Uvidime jaky budou možnosti a nabídky.Relativně na to mám ještě půl roku.

Editováno: , autor: Romariooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za fotky ale já si fakt myslim,že některy kola nejsou v ČR k máni a jsou určeny třeba jen na vývoz.Třeba ty Liry nebo Lyry? Ty jsem snad ještě v životě na OII neviděl.

Od 22. týdne r. 2007 pro MR 2008 skončily kola Sirius 16" a přišly nové Lyra 16" a Pallas 17" .. oboje už jsem několikrát v ČR viděl, i v autosalonech.

Tady je Octavka na Lyrach 46bc498be012f.jpg

Jinak z 16" kol bych vzal Vegy .. z designového i praktického hlediska.

Editováno: , autor: OctII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha! Tak to potom jo.Jsem zvědavý jestli půjdou objednat ty Siriusy jako přislušenství.Zitra dám dotaz do MB.

Určitě by měly jít..co by člověk dělal např. jeden prohnat kanálem a zničit.. Výrobce by měl, tuším, nějakých 10 let garantovat dostupnost náhradních dílů. Jinak koukám, že se škodovka nějak shlédla v 6-ti paprskových kolech..no nevím, na mně dělají dojem spíš liché počty paprsků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě by měly jít..co by člověk dělal např. jeden prohnat kanálem a zničit.. Výrobce by měl, tuším, nějakých 10 let garantovat dostupnost náhradních dílů. Jinak koukám, že se škodovka nějak shlédla v 6-ti paprskových kolech..no nevím, na mně dělají dojem spíš liché počty paprsků

Asi jo.Asi máš pravdu,že by se dali sehnat jako přislušenství.Zitra dám odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...