Přejít na obsah

16ti palcová (litá) kola


rostama

Doporučené příspěvky

Mám O2 cca 1 rok starou a ze dvou kol Sirius mi vypadly respektive se odlepily znaky Škoda,jeden naštěstí odpadl při přezouvání kol,tak ho mám,stačí to jen nalepit zpět,ale druhý bohužel zmizel někde po cestě.To přilepení znaku z výroby je dost odfláknuté,trochu namazané něčím na způsob silikonu,ale moc tam toho není,nedivím se,že to vypadlo.Chci se zeptat zda-li se tento znak dá nějak sehnat,popř. kolik za to můžou chtít a jestli se na to třeba dá uhrát záruka...protože u celkem ne zrovna levného auta by se tohle myslím stávat nemělo...

Ta krytka se znakem stoji cca 140,-Kč a těžko to budeš hrát na záruku a dokazovat že Ti to odpadlo ale zkusit to můžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak to vezmu popořadě podle sebe a nechci, aby se to někoho dotklo:

- poklice- ne, hrůza,

- helios (u těhle kol musel bejt designér hodně v rauši, jinak si nedovedu vysvětlit vznik tak disproporčního kola), orion, vega- těm bych se zdaleko vyhnul, chce se mi říct i něco o zvedání žaludku. lepší než tyhle kola už je varianta plecháče a 16kový poklice

- twister- o trochu lepší než předchozí kategorie

- zbývají sirius a apolon- z těhle dvou bych vybíral, jestlis siriusy měl, zkus apolony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se třeba ze 16"z orig.nabídky na Oct.II líběj nejvíc zrovna ty VEGA...i je nejvíc na Oct.II vídám.....ale žáleží na vkusu každého...proto je taky na výběr že...nemá proto cenu kvůli tomu handrkovat.......

Co se mi ale na Oct.II ze 16" kol nejvíc líbilo jsou BOLID ze Superba,to má známej....ty jí fakt slušej i jsou víc vylezlí ven než origo kola na Oct.II a vypadá to :palec2:

Ted se mi zrovna naskytnula možná koupě těchto BOLID s Pirellkama,fungl sada za 16.500kč tak nejspíš tak 3.sady vemu a vyměnim je za ty 17"Pallasy co mám na 3x Oct.II,ty jsou sice pěkný aspon podle mého vkusu ale po zkušenosti Oct.II na 17" už nikdy...děsná koza to na nich je a celkem velkej rozdíl po přesednutí do Oct.II na 16" tak je asi vemu a Pallasy půjdou do světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych taky nejraději dal na zimáky R16 ze Superba ale je tam jiné ET.Měl jsem možnost Metanu za 9000,- ale Superb má ET 37 a OII ET 50.

Mluvil jsem se známym co dělá v autorizovaném servisu šéfa a řikal že by do toho nešel protože jakmile se zapleteš do nějaké dopravní nehody a budou to zkoumát tak veškerou vinu pak mužou hodit na Tebe protože jsi neměl předepsaný rozměr kola...nevím co je na tom pravdy ale nechci mit problémy a proto se rozhoduju mezi originál Al na OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim,ale toho bych se určitě nebál...dit zrovna policajti vědí hovno jaký kola kam patřej,jediné tak možná když by to studovali na technický,ale to můj problém neni protože než moje auta půjdou na technickou tak už je dávno mít nebudu...... a třeba naopak znám zas mraky kluků ze Superbama,Passatama co maj na nich RS-kola z Oct.II a těch jezdí fakt mraky co vidim.

Pak tady někde v okolí mého bydliště jezdí borec co má na dost vymazlený Oct.II kola z Audi a podle mého odhadu to budou tak 19".

Neřeknu kdyby to byli kola od nějakého pochybného výrobce apod.,ale orig.Škoda bych neřešil a když se ti líběj ze Supa a máš možnost dobrý koupě tak bych neváhal.Já ted půjdu taky do těch BOLID(viz.obr.),chce za fungl sadu z fungl Pirellkama 16.500 a když vemu 3 sady tak mi dá ještě slevu že jedna vyjde na 15.000,myslim že neni o čem přemýšlet.

post-12679-1203670564_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...