Přejít na obsah

Internetové obchody


matobo

Doporučené příspěvky

Kdyz tohle tema se resi kazdy rok :(

navrhoval bych udelat sbirku odkazu a pak je dat do jednoho prispevku a treba v sekci Odkazy pak dat tema hned uplne navrch nastalo.

Ale nezapominej ze kazdy rok se kvalita obchodu take meni :D-_-

souhlas ty odkazy by byly gut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nakupoval jsem na pneunet.cz a do 5 dnú to bylo zde.Teď na nejlevnejsípneu.cz jsem objednal i pro kolegu a tu jeho momentálně neměly tak poslaly jen tu jednu pro.A já jsem jim chtěl ušetřit na dopravnym :D .Doprava taky cca 5 dnů.Takže zatim naprostá spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Mám mu zavolať, že čo je to za shop?

Jasne, skus mi to zistit, ale prosim ta co najskor. Uz ma to zacina tlacit. Inac chcem kupit 2ks Continental EcoContact 3, rozmer 165/70 R14 T. Skus zistit, aku cenu by dal na toto a ci to ma na sklade. Som z Banskej Bystrice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
To jo. Já mam taky pár známejch.. Ale myslel jsem nějaký ten e shop taky... Tak třeba něco je kde to prodávají za pár korun.. vždyt ty díly nemají žádnou hodnotu, akorát přirážky a rabaty... uvidíme.. Zatím ten www. autodilykrc.cz je asi nejlepsi.

Nejsou nejhorší, ale maj tam i něco dražšího než originál ze škodovky, třeba http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/6y6-867737c-47h, ve škodovce stojí 42,-... :smich::smich:

a koukám, že tam toho ´dražšího maj víc... <_< teda, asi využívaj lidský nevědomosti.. lol

Editováno: , autor: OloZX6R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte prosím někdo zkušenost s německým e-shopem Pneushop od společnosti Delticom Hannover? Výše ho zmiňoval Cosby. Ty ceny jsou podezřele nízké.

A má prosím někdo zkušenosti s reklamací pneumatiky koupené přes internet, jak to probíhá?

Díky.

Editováno: , autor: u3nos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám svoji zkušenost s dobrépneu.cz, objednával jsem si tam GoodYear Eagle F1 (205/55/R16) objednával jsem je 31.12006, když jsem tam po třech týdnech volal jak to že je ještě nemám, tak mi odpověděl že je ještě unor a na letní pneu je ještě čas, že ještě nejsou potřeba (před tím jsem jim psal co a jak a pokaždý mi napsali, že už se to vyřizuje a že do třech dnů je mám <_< )Pneumatiky dorazily 20.3.2006 a 31.3. jsem přezouval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Máte prosím někdo zkušenost s německým e-shopem Pneushop od společnosti Delticom Hannover? Výše ho zmiňoval Cosby. Ty ceny jsou podezřele nízké.

A má prosím někdo zkušenosti s reklamací pneumatiky koupené přes internet, jak to probíhá?

Díky.

Přes pneushop.cz sme kupovali už dvakrát....poprvé ok, ale podruhé poslali jiný rozměr, takže si to vzali zpět a asi 10 dnů se čekalo, než dodali ten správný. A taky jednou neposlali doklad s pneumatikama a ten sme z nich dolovali asi měsíc. Ale kdo má trpělivost:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...