Přejít na obsah

Výškové reproduktory


SiiD

Doporučené příspěvky

Mě taky jeden nehrál a bylo to tím, že byl na tom repráčku odtrhnutý nějaký spoj (myslím, že to bylo s kondenzátorem) pak už to hrálo, ale stejně jsem je za chvíli odpojil, protože jsem dal dozadu nový koaxiální repro (ty už výškáče obsahují) a je to o 100% lepší než origo.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

zdravim panove,chci se optat za nekdo nema steknou zavadu jako ja a neresil ji.proste me odchazi vyslove repro.mam tam druhou sadu vsech 4rech a proste odchazi.prvne me ted odesly zadni a potom ridicuuv a spolujezdcuv predni hraje.takze tri zase odesly.nevite cim by to mohlo byt?on teda ten u ridica hraje ale strasne potichu.nevite jak to diagnostikovat?jsem na elektro trosku lama.diik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejsou nejake vyskace co by me sly do kaplicek bez upravy???ten kondik se da vymenit??nebo je nejaka varianta jak to zlusit zda jsou spatny??asi promerit pruchodnost ne?

Zkusil bych promerit odpory tech vyskacu. Odpalis je zkreslenim, tj. hrajes prilis nahlas, ale radio na to nema. Pokud by to tak bylo, zesilovac by ti vyresil problem. Jakmile slysis, ze ve vyskach zacina takovy rezavy zvuk, musis hned radio ztlumit, protoze je to zkresleni a behem chvilicky ty vysky muzes odpalit. Sance jeste vice narusta kdyz poslouchas hudbu ve ztratove kompresi (mp3/wav/aac...)

Ja bych spise doporucil vcetne plnohodnotne vyhybky tyto vyskace:

http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta...us-live-neo-25s

jsou zvukove mnohem kvalitnejsi a nemaji pouze orezavaci kondiky, ale kvalitni civkovou vyhybku. Cena je podobna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil bych promerit odpory tech vyskacu. Odpalis je zkreslenim, tj. hrajes prilis nahlas, ale radio na to nema. Pokud by to tak bylo, zesilovac by ti vyresil problem. Jakmile slysis, ze ve vyskach zacina takovy rezavy zvuk, musis hned radio ztlumit, protoze je to zkresleni a behem chvilicky ty vysky muzes odpalit. Sance jeste vice narusta kdyz poslouchas hudbu ve ztratove kompresi (mp3/wav/aac...)

Ja bych spise doporucil vcetne plnohodnotne vyhybky tyto vyskace:

http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta...us-live-neo-25s

jsou zvukove mnohem kvalitnejsi a nemaji pouze orezavaci kondiky, ale kvalitni civkovou vyhybku. Cena je podobna

tyto výškáče mám v oktávce a spokojenost :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pravda ze vysky a neco jeste mam na plus 1 az 2 takze tam mam neco nastaveny....posloucham vesmes jenom MP3 a to nahlas,...mam v kufru zesak a sub....takze to biude tim a kdyz koupim to co me tu doporucujete bude problem vyresen??muzu soi to ohulit dal??diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Rad by som ti daroval 2ks ,nakolko ich nepouzivam pre ich katastrofalny zvuk. Akurat, ze som zo Slovenska-takze......?

A ten repracik si meral? Je skutocne KO? Skusal si na jeho konektor pripojit iny? Ide na konektor zvuk.signal?

Editováno: , autor: juro sdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom jsem zkoušel kontakty jestli nahodou nejsou urvané

po velikonocích se pustím do malého uklidu tak zjistím co stím je oprav mám víc třeba nesvítící diody na ovládání topení,nezhasínající osvětleni kufru atd..

Editováno: , autor: Jarrku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom jsem zkoušel kontakty jestli nahodou nejsou urvané

po velikonocích se pustím do malého uklidu tak zjistím co stím je oprav mám víc třeba nesvítící diody na ovládání topení,nezhasínající osvětleni kufru atd..

Ak by si ich nezohnal, tak napis SZ. Som Ti dlzny malu sluzbu za Diel.prirucku na SKODA OCTAVIA 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...