Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdravím supí bandičku.

Koukám že se našel Tomáš,tobě to manželství dává zabrat Tome!

Sejis:Co nového Jiříku?Tenhle týden jsem v Praze,cinknu a dáme někde kávu,dlouho jsme se nevidili tak pokecáme.

Já jsem teď trochu nastydlí,ale snad to během týdne přejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím supí bandičku.

Koukám že se našel Tomáš,tobě to manželství dává zabrat Tome!

Sejis:Co nového Jiříku?Tenhle týden jsem v Praze,cinknu a dáme někde kávu,dlouho jsme se nevidili tak pokecáme.

Já jsem teď trochu nastydlí,ale snad to během týdne přejde.

zavolej a dáme pokec,je to fakt už doba ,co jsme spolu pokecali ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předpověd počasí je libozní :feve:;) ..........máme se nač těšit ;)

tak si raději dáme -_--_- že pánové :)

:palec2: :palec2:

Hned to do sebe v podobě "Budvárka " hrnu, strejdo Sejdo !

Tady začaly před pulhoďkou padat mokrý vločky, ale je venku plus 4, hned to jde do kanálu.

Ani mě to nevzrušuje k přezouvání, máme myslím ještě 2 týdny čas. hnusný je však to nebíč-

ko - černý, zakaboněný a smutný.

Ahoj CHLAPI, babo a Sejdo !

:palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: :palec2:

Hned to do sebe v podobě "Budvárka " hrnu, strejdo Sejdo !

Tady začaly před pulhoďkou padat mokrý vločky, ale je venku plus 4, hned to jde do kanálu.

Ani mě to nevzrušuje k přezouvání, máme myslím ještě 2 týdny čas. hnusný je však to nebíč-

ko - černý, zakaboněný a smutný.

Ahoj CHLAPI, babo a Sejdo !

:palec2: :palec2:

čágo Mafíííků,to počasí u Vás je ještě hnusnější,holt skoro hory ;)lol

co dorazíš do Chaber

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci kdyby nekdo chtel sehnat zimáky, tak mám dobrý kontakt na jednoho z hlavních distributoru v ČR a můžu sehnat pneu myslím za dobrý ceny.

Jinak dnes jsem jel z Ml. Bolky do Hradce a pres Pardubice a Kolin domu a jak celej den chčije, tak samá bouračka, tak opatrně kluci... Zimáky už pomalu chystám - ve středu maj padat bílý sra..čky z nebe, tak asi brzo nazuju - ale nechce se mi tam dávat ty Solidy 17" :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kamarádi,večer u nás pršelo,ale o několik kilometrů dál už pomálu začíná sněžit.Jo jo holt už zima pomalu přichází.Ve čtvrtek jedem do kladna na promoci tak snad to ještě zmáknu bez zimáků. :feve: Mám je na půdě a ještě se nechci loučit s letními koly,vypadaj přeci jen o dost líp.

Petiku:jel bych strašně rád na Bohemku,ale práce mraky a sem rád,že sem si vybojoval volno na chabry.Pojede Bohemku můj kamarád s škodou 120 S,je to mazel a doufám,že ji neublíží a dojedou oni i škodule v pořádku spátky na šumavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré dopoledne +jedno kafí :)

:palec2: :palec2:

... a mně hruškovou CAPPI nebo alespoň Red Bulla. Od třech ráno jsem byl ve fabrice, první noční mrazík a odešla termoregulace n a vzduchových šroubových kompresorech... Teď už to frčí jak dráha (Pendolino...) Sejdíku, na Chabry se chystám, potřebuji, aby mi dětičky nestonaly, rozdám je po babičkách a valím. Zatím jsou doma s chřipajznou a tak čajíčky a mladej to prokládá vaječným, myslí si, že to nevím...

Dnes je sluníčko a tak i prosychaj silnice, ale už to bude jen krutý a krutý. Tak Sejdíkovi a VŠEM Ahoj ! :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděli jste dnes na netu už oficiální představení superba combi?Základní parametry atd?U nás ve firmě už je dokonce možnost objednat si toto auto u škoda Exner Praha se 17%slevou.No kdybych ty penízky na to měl tak do toho jdu.

Máme to jako zvýhodnění,protože jsme v KKCG Group a tak prý to je takový benefit.Nejen superb combi,ale celá škála škodovky.No ale mít na to ty peníze no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem si dovezl nové Themista 18" sice na léto ale za dobré prachy tak jsem je vzal ale koukal jsem že to má ET 46 a kola na supovi myslím mají ET 35 co myslíte bude to moc schované nebo kde sehnat podložky .

A zimáky budu objednávat Continental WinterContact TS 830 tak uvidíme jaké budou na sněhu a břečce .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...