Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Jarda: Za blbost a totální a taky za zbytečnost policie :(

Za Teplicema jsem najel na spojku na Most a nějak jsem si vydedukoval, že jsem na dálnici (fakt debil, pač jsem tam jezdil dřív a fakt to není dálnici, i když to tak vypadá). Tak si jedu a vidím v odstavnym modrou feldu, trojúhelník a nikdo kolem....si řikám, jasné, policajti měří a jsou slušní, že jsou vidět, tenhle fígl všichni znaj, tak mrknu na tacho a tam 140km/h, tak si řikám, ok, odchylka, něco sundá, není problém......

Po párset metrech vidím modrou ceduli a došli mi, že nejsem na dálnici......tak 2 km bez kontroly, tak řikám ok, nezastavěj mě, foto zezadu není důkaz....no jenže o další km všechno do jednoho pruhu a bylo to v prdeli..změřili mi 136km/h na devadesátce :( Přidat ještě o 4km, tak jsem bez papírů....bylo jich tam jak psů, takže to ani nešlo nijak zahrát do autu :( Teď abych jezdil jak připosranej :(

Takže to byla moje blbost a proč zbytečnost policie? Protože buzerovat Šofery na "rychlo silnici ala dalnice" je u mě buzerace, zastavit mě u přechodu, u školy, na nebezpečným místě, tak ani nehlesnu....chjoooo proč platím daně :(

Editováno: , autor: Hampejz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, tohle byla fakt totalní blbost a zatmění a pekelně se to prodražilo... Takže, tuší někdo, zda když si pudu dát školu smyku, zda vyřeším i problém "2x a dost" ? Jde mi o to, že člověk může něco přehlédnout a pokud bych byl usvědčen ze stejné přestupku během roku 2x, tak je to za papíry...o body mi nejde, mám první 3 z 12...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, tohle byla fakt totalní blbost a zatmění a pekelně se to prodražilo... Takže, tuší někdo, zda když si pudu dát školu smyku, zda vyřeším i problém "2x a dost" ? Jde mi o to, že člověk může něco přehlédnout a pokud bych byl usvědčen ze stejné přestupku během roku 2x, tak je to za papíry...o body mi nejde, mám první 3 z 12...

...tobě už nic nepomůže,leda zastřelit na státní útraty :smich: :smich: lol

ta škola snad platí na smazání bodů,optej se

dobré ránko ,já jsu opět dělat odtahovou službu /MB / nepotřebuje někdo něco odvézt na platáku :)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem dostal jen 2x pokutu u nas u mestaku ale to je tak 2 roky za rychlost, jednou myslim na 50 jsem jel 68 a pak myslim 65. Tenkrat to bylo za 400.... ted uz si stavijou cedulku tak jim davam plnej kotel za znackou lol .

jinak dneska jsem v Madarsku a jak se rika ze ses jak madar tak to je pravda. Madari jsou banda zablesencu a IQ tykve....

a pro supika mam novy vratka do garaze.... uz nemusim chodit otevirat a ono se to samo otevira :) a maji lepsi izolaci tak mu nebude zima

Editováno: , autor: Laras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek lidičky, tak jsem konečně dorazil i já. Byl jsem teď trošku mimo. Hafo práce a navíc stěhování, neměl jsem čas na nic. Už by to mělo být ok. Jinak autíčko mě trošku teď zlobí. Rozbil se mi snímač brzy to mě stálo pár stovek, ale po opravě jsem se dozvěděl, že mi ještě odešel snímač tlaku brzdy na ABS a to stojí 5400kč bez DPH :feve: , takže ho musím sehnat a vyměnit, páč mi nefunguje ABS a ESP. Jinak už bych se měl ukazovat pravidelně. Tak se zatím mějte. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek lidičky, tak jsem konečně dorazil i já. Byl jsem teď trošku mimo. Hafo práce a navíc stěhování, neměl jsem čas na nic. Už by to mělo být ok. Jinak autíčko mě trošku teď zlobí. Rozbil se mi snímač brzy to mě stálo pár stovek, ale po opravě jsem se dozvěděl, že mi ještě odešel snímač tlaku brzdy na ABS a to stojí 5400kč bez DPH :feve: , takže ho musím sehnat a vyměnit, páč mi nefunguje ABS a ESP. Jinak už bych se měl ukazovat pravidelně. Tak se zatím mějte. :palec2:

no sláva,vítej z5 Lukyno :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...