Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

hi chlapci, nasiel sa strateny email slovenskeho policajta z Popradskeho letiska:

Helov !

Aj em Slovakise policajt end aj hav the informacion for ju. Maj dog is

blajnd and nhenasiel the bombu, thakze je v the lietadle. Pliz send mi the

bomba bak, inhac aj have po pitchi od Kalinak. Tank ju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte jaký je rozdíl mezi kalhotkami a tangy ?

Odsuneš kalhotky, uvidíš řiťku,

odsuneš řiťku, uvidíš tanga

Čím se liší vibrátor od šéfa ? Šéf je opravdový kokot.

Jak se na moravě řekne orgasmus na 4 písmena ? "Už su."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, po tak krásné a prosluněné středě byl dnešek zase hroznej. Co jsme v práci prosolili a odházeli tak zase zmrzlo. To už je na bednu. Takže sílu do dalších dní..

Vick: tak mi nějak nejde odeslat sz. Kdy máš v plánu měnit? Jinak není problém a poslal bych ti to normálně poštou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Jardo chtěl bych to začít dělat někdy v příštím týdnu.Pokud se neposere počasí tak asi příští sobotu.Ty jo nikde nemůžu najít tu specifikaci co jsem ti posílal.Všude jen samé GL-4 nebo GL-5 a to mi nic neříká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud možno úspěšný začátek pracovního týdne,alespon,že už je leden v pr..i i tak o5 mrzne jak v ruském filmu na nadraží zatím v praze nesněží...zatím.....

tak si dáme dle libosti kávu nebo čaj :) a já budu čekat dnes mi snad nebo zítra přivezou již 4 převodovku :feve: do transportéra asi někdy soudruzi z NDR udělali chybu :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno chlapáci.U nás inverze,co se taky dá čekat.Jinak jak píše Jarda všude na chodníkách je led.Včera jsem dostal pokutu za parkování v protisměru.Zas hovada neměli co dělat a nudili se tak dohlíželi na kraviny.Tak opatrně na cestách kamarádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Víťo, dneska jsem ti balíček odeslal. Radši jsem ten zbytek přelil do PETky a poslal jsem ti k tomu i tu orig flašku. Dobře se to z ní naleévá.

Jinak tady je inverze jak prase, no nic moc. Kdyby vylezlo alepoň sluníčko. Zítra si musím zajet omýt auto, už ho ani nepoznávám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Jardo.No já jdu v pátek se supem do servisu měnit tu brzdovku.Nebrzdí to dle mých představ tak to nechám odsát a odvzdušnit pořádně na zvedáku.Doufám že se neposralo ještě něco jiného.

Příjemný věčer vám všem kamarádi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, tak dnes jsem byl na technický. Přední fólie museli dolů ani za peníze už to nedělaj. Takže je mám dole. Jinak vše v pořádku, jen musím vyměnit manžety na poloose obě propouští. Taky se moc netvářili na diodový obrysovky a ten náš zadní nápis na 3. brzdovým světle. Ale nechali mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...