Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdravím po dlouhé době.

Lucky: Nestraš, folie na autě musej zůstat :) I když nedávno jsem se zapotil v Rakousku, když vedle mě jeli cajti asi 5 km a furt si mě prohlíželi (což byl přes ty folky problém:) ). Tak kdyby mě zastavili, tak mě to nechaj sundat na místě :((( Ale naštěstí ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krásné nedělní poledne kamarádi.

Jirko máš recht.Fólie se mi líbí ale pokud je budu muset sundat tak už tam nic dávat nebudu.Ale pokud projdu tak fičím dál a nic neřeším.Každopádně okna spustím,to je to nejmenší co můžu udělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mates, kdyz jedes po Jizni spojce v kolone rano v 8:30, tak si odstup proste nedas - nevim vubec odkud, zadny nakladak tam nebyl a najdenou jsem si ho vsiml kdyz byl asi 2m odeme ve vzduchu a krásnou krivkou, perfektním obloučkem letí přímo předemě... :aggressive:

To Jarda: jel jsem je tam školit aby byli chytřejší :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pech! Okno můžeme vyměnit ale Triglav nedělám. Jediná možnost, nahlásit a nafotit si to sám a pak mi dát vědět a to už udělám. U této pojišťovny mi nepřijde likvidátor to nafotit. Když to budeš už mít nafocené tak to už není problém vyměnit a pak jim poslat fakturu.

A ten kámen jsem hodil já! Ležel jsem na tom kontejneru co veul ten kamion! To je moje taktika! :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...