Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tááák konečně počasí jarní je tady, co? :) Slunce svítilo snad u všech a u koho ne, tak doufejme, že i k němu dorazí :)

 

Kdo už začal s opravama a vylepšováním na mazličkách? ;)

My začneme za 14 dnů, kdy razíme do Ovy k taťkovi Čuzikovi :)

 

Krásný večer a slunečnou neděli

 

Bedrunovci z Brna ;)

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podařilo se mi při zavírání dveří prasknout madlo u řidiče, takže jsem objednal nové i u spolujezdce abych se zbavil těch olupujících se hrůz. Takže to mne čeká zítra a pak přezutí na letňáky...

Editováno: , autor: MrChodny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Supíci, prosím jedno pivo. 

 

Martin35: mě se na to po zimě nechce, bude to chtít obnovit barvu na třmenech a promazat. Nějak jsem zlenivěl :)

 

http://www.novinky.cz/auto/298672-ridili-jsme-prezidentskou-skodu-superb.html

 

Tak jsem na hrad (do prezidentské kanceláře) poslal pozvánku na letošní sraz supů.

 

A přivezou i becherovku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak letní kola vyvážena a nahozena na autě,natřeny třmeny a výfuk.Udělaný zástřik na blatníku kde se vytvořil puchýř.Zítra snad provedu očistu.Jinak se mi dnes pořádně kouřilo od levého zadního kola.Díky mechanizmu ruční brzdy,nacházejícímu se na třmenu,který se nevracel tak došlo k přehřátí.Naštěstí pomohlo promazání a snad bude klid.Díky tomu zmizela i vůle v páce ruční brzdy takže spokojenost.

Opatrujte se lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předně musím pozdravit Ace Venturu - Járo, tak becherovky se Ti zachtělo, to budeš muset si na jednu skočit k "Vidlákovi" přes víkend - šoféra, resp. šoférku máš, tak kde je problém??? Hezky si jej užijte - myslím pochopitelně ten víkend! :kol-147:

 

To Vick: koukám, že jsi byl pilněj jak včelička, taky by jsi na mne mohl přenést trochu té pr. nálady, čeká mne to přes víkend, ale nevím jistě. To víš, holky si něco usmyslej a je po plánech, ale alespoň přezout musím!

 

Fšem pěkný víkend! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...