Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

U nás už taky začíná tuhnout,takže myslím že i já o svém víkendu,který je čtvrtek-sobota,vyměním kola.Mimo to skontroluju chladící soustavu a na gumu podél dveří nanesu glycerin aby nedošlo k přimrzání dveří.

Jinak zítra bych se měl v Ostravě sejít s Vlastou.Přijede naskok až z Varnsdorfa,tak lehce hodíme řeč a poznám aspoň našeho dalšího člena.

Ať se Vám všem daří chlapáci :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás pokryl všechno led.Ještě že jsem stačil za minutu dvanáct dát mazlíkovi zimní obutí.Sice to moc nepomáhá ale je to to maximum co můžu udělat.Cestaři zaspali a je to tu jedna klouzačka.

Opatrně chlapáci ať se na jaře všichni ve zdraví sejdeme.A ti kteří nemůžou tak jako Petříkovci zazimovat auti,tak těm přeju hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak víkend za námi a zítra zas do pracovního týdne,večer sem Supíka umyl od té šílené soli.Vypadal jako slaneček.teď už je zase v garáži a bude tam na mě čekat do pátka až se vrátím zas domu.kamarádi,dávejte na silnicích pozor a hlavně se snažte vyhnout hňupům,kterých je na silicích dost.

čusky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem jel za feldou uz byl vecer a mel asi nejakou chybu v elektro lol , kdyz mel dalkovy tak ok ale jak dal normalni svetla tak svitily mlhovky.... a pak 2 paka za sebou kdy míjení tesne vedle me hodily dalkovy, to taky pekne vypaluje oci :aggressive:

a nejradsi mam ty ridice co jezdi po prostredku, stabylne tu po okoli jezdi par jedincu co to maji asi na haku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...