Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

No u nás jsme měli lehounce sněhu tak dva dny a na příští týden už zase hlásí 9 stupňů nad nulou.Auto jsem měl jak bahnitou kuličku,tak jsem skoknul na wapku a už to jde.Zhruba za týden bych měl montovat alarm od Vlasty no a pak něco vymyslím jak se zabavit přes zimu.

Ať se Vám všem vede kucíííí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdárek a dobrý večír

u nás ráno mrzlo až praštilo a vyjímečně supík byl přes noc venku a ráno mě čekalo škrábání toho bílího hnusu ze skel.Ještě,že mě pak zahřálo vyhřejvání sedačky.nu už aby tu bylo zas jaro.jakpak jste na tom s dárečkama a s nervama v předvánočním shonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapáci.Tak já mám ještě na dárečky čas.Vše řeším až za minutu dvanáct.Vždycky si slíbím,že další rok už to bude jiné a stejně nic.Souhlasím stebou Penny,už ať skončí zima a začne jaro.Sice jezdím pořád,ale není nad to pořádně tu káru umýt a naleštit.Teď tak maximálně wapka a konec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý ráno!

Jak říká Seijda je čas na ranní kávičku :t Válím se už víc jak týden doma tak vše pomalu nakupuju.Dnešní probuzení telefonem bylo celkem příjemný,volal mě řidič zásilkovky,že mě veze nějaké zboží :worthy To zboží jsou nové elektrony,takže dárek pro mě i Supíka.Už se nebudu moc dočkat jara.

Nakonec sem vás poslech a objednal ty co jste mě schválili na srázku v Chabrech.Je dobrý se poradit s lidma co maj stejný postižení co se týče lásky k Supům.Takže na jaře na srazu už budem o něco hezčí.

čauky a hezkej den kamarádi

:scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,tak sem házím fotku kola.Zatím bez pryží ty by měli být příští týden.Stejně je na ně ještě času spousta.Dokud nesleze ten hnus a sůl ze silnic,tak budou schovaný v garáži.Nu chtěl sem dárek pro mě i Supíka,tak budem mít hezký vánoce oba a společně se těšit na jaro :kol-147::bandkol5

post-17528-1229093288_thumb.jpg

Editováno: , autor: Peny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...