Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

:palec2::palec2:

:smich: To už jsem jednou zkusil, zeptal jsem se "mančaftu", zda za "totáče" dělali "subotniky".

Přiznali se, že ano. Prostě jednu sobotu v měsíci šli do práce, placatili se po placu a uklízeli. Samozřejmě, že ZADARMO.

Vtipně jsem jim nabídl, že by pro mě mohli udělat "miesačník", taky ZADARMO....

Hádej, KAM mě poslali... :aggressive:

Márty,tak to zkus jednou jim dát místo výplaty velké poděkování,před sudama s olejem firemním logem a vlastnoručně podepsanou VLASTNÍ fotku.. lol:smich::smich:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím všechny kamarády,je pátek dopoledne a já už sem zpátky doma v teple domova,Týden strávenej na cestě do holandsaka a zpět a pěknýho počasí sem se nedočkal,tak sem jel zase domů :scooter: jinak vše o.k.

mějte se a užijte víkendu.

čágo Penaku :) hezký wíkend,teda spíše odpočinkový :prc:lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapáci,ještě dokončím páteční dvanácti hodinovou směnu a hurá víkend.Doteď bylo u nás krásně,ale s blížícím se víkendem se to začíná kazit.A to nemluvím o těch mlhách.

Příjemný víkend všem stávajícím i budoucím členům klubu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdárek kamarádi

po víkendu snad víc zničenej než před :o jinak koukám,že sta tady všichni kolbenkáři co končí po obědě a pak se dou válet na kanape k televizi

tak o tom mě se může jen zdát :wallbash: :wallbash:

vyrazil sem s domu ve čtyři a domů se dostanu v pátek ,jedu zas do říše a ani se mě tam nechce.nu a si čas vyměnit živobytí a stát se kolbenkářem -_-

nazdárek a přežijme ten stresující týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi začíná pracovní týden až zítra,ale i tak se mi nechce.No ale odsekám 3 dvanáctky a opět volno.Už aby to bylo.Včera jsem jen tak lehce protáhl supíka směr Luhačovice.Tam a zpět dohromady nějakých 260km takže príma odvaz.Zima ještě nezačala,ale už ať je zase jaro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši vstávat a do pracovního procesu, kavčo na stůl a ať to fičí, za chvíli jdu natočit motory, akorát že kafe si budu muset udělat v práci sám, sekretářka chodí na sedmou ! :)

... jo a nějak jim hapruje čas, já mám nyní 4:51, asi ještě nepřešli na zimní !

Editováno: , autor: Paolo.007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor řve a burácí

Paolo nekašle na práci,

sešlápne plyn a mizí v dáli

za chvíli bondovu kávu po jazyku válí !

Koukne do svého notesu

zapojí se do pracovního procesu,

nebude se ničemu bránit

logo zní : "Pomáhat a chránit" !

:smich:

co jsi dnes snídal :smich::smich: koukám,že tě chytlo básnické střevo lol:smich::smich:

dáme kofííí plíís a jdeme na to :p .....pomáhat a léčit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...