Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Jako jede to pěkně, to bez diskuze, sportovní vejfuk taky krásnej zvuk, ale první skládání bylo pohodlí a druhy teda spotřeba, jako nečekal jsem nic malého, ale na dálnici jsem čekal méně teda, v Praze 12 i s mírně sviznejsi jízdou, to bylo míle překvapení, ale šlo to samozřejmě i za 17, ale to jsem si hodně užíval zvuk a záběr,takže očekávaná spotřeba, s Prahou bych byl spokojen, ale teda na dálnici jsem čekal tak kolem 9 aa to teda ani omylem, možná kdybych jel do 100, ale při 130 cca 10.2 a u 150 cca 10.8 a 180 11.5, takže dáš po víčko a dojezd 490, to mě moc netěší, aspoň větší nádrž tam mohly blbci dat, psychicky by to působilo lépe, netankoval bych tak často. A teda v centru města ale i mimo, kde to neznas a potřebujes od pána columbuse radu kudy nejlépe pryč,tak než chytne správnou polohu,tak už jses za 2 krizovatkama a to teda na cenu 60 tisíc je fakt tragédie. No takže jsem celkem zase nalomenej, aspoň jsem zjistil, že krátká projížďky cca 20 km nestačí na zhodnocení zda vůz koupit nebo ne, byl jsem celkem rozhodlej že jo, ale teď jsem nalomenej, a jsem rad že jsem si vyzkoušel 1500 km, teď si budu muset od známého půjčit ještě tu 530i a zhodnotit pro a proti a pak se rozhodnout.

Ale jinak Frankfurt byla paráda, to bez diskuze.

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co mas ještě k supum? A motor do q jakej?

A abych jen nehanil tu 3.6 tak jízdně je to fajn, záběr peknej, kickdown jsem aplikoval skoro pořad, bratránek jezdí asi hodně jemně a to dsg je fajn jak se učí, když jsem to přivezl,tak převažoval už třeba u 1800 otáček o další stupeň a jel jsem třeba 50-60 na sestku, což mi moc nevyhovovalo, ale cca 100 km po Praze a krásné dsg čekalo a řadilo až u 2500 při klidně jízdě, jasné že když jsem tomu šlapal,tak to šlo do 6000, cims jsem se utvrdil že ropu už nechci, ten tahlej záběr je bezesporu perfektní věc. Na sport už to kolikrát až zbytečně točí vysoko, když zrovna nechces na to slapnout,tak to je otravny.

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...