Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

BRUNO 128,dobrá myšlenka,zase se sejít ale...jako vůdce a organizátor,dej tomu setkání trochu řád,myšlenku.Mám za to,že by jsme se měli nějak seznámit(nejen Vy "co se dlohodobě znáte")ale i nás nováčky,kteří dychtí od Vás zkušených něco pochytit,poradit,jak co udělat,co koupit či ne,co dobré co ne.Už vidím,jak se mnozí durdí,co si dovolím napsat,ale je pouze má idea,tak se mnohým omlouvám,jenže někteří mi dají zapravdu.Popřemýšlej o tom!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to mozna vypada , jako ze jsem organizatorem, neni tomu ale tak jelikoz jsem tim nebyl nikym poveren. Jen jsem se proste parkrat rozhodl, ze kdyz nikdo na setkani neda navrh, tak ze se o to pokusim alespon ja. Vubec nebudu proti, kdyz se toho nekdo ujme a vymysli solidni misto k setkani a naplanuje nejaky vhodny termin ci program.

Me slo vzdy jen o to , aby se setkalo co nejvice priznivcu znacky SKODA a pak uz je na kazdem , jak moc se stydi ci ne, aby se zapojil do debaty. Vetsinou to ale je tak jak rikas, vytvori se skupinky a debatuje se. To ja prece nemohu nikomu urcovat co ma na srazu delat. Dle meho je to volna debata a urcite se muze kazdy z novacku pripojit k tem starsim

clenum a debatovat. Vsichni jsme tak zacinali, tez jsem byl novacek a citil jsem se jak pako kdyz jsem nikoho neznal. Po kazdem srazu ale pribude nekdo novy kdo se nestydi a zapoji se. Co se tyka ruznych rad , predavani znalosti a zkusenosti, tak zde mame taky toto forum kde se muze kazdy kohokoli ptat na veci co ho zrovna zajimaji. A verim , ze kazdy rad poradi a podeli se o dobre napady. A jeste jedna mala vec, do srazu jsem udelal jen navrh a kdyz si to dobre prectes, zjistis ze je tam napsano at se ostatni vyjadri , kdy jim to bude vyhovovat, jaky ma kdo napad , vhodne misto a podobne. Moc lidi do tematu neprispiva napady a podobne. Tak klidne se toho ujmi, rad Ti s tim pomuzu a muzeme neco vymyslet. Kdyz jsem se prvne rozhodl, ze naplanuju nejake vetsi setkani,v Hranicich na parkovisti LG PHILIPS tak jsem znal sotva 10 lidi a to prevazne jen z fora kde jsme si sem tam napsali. A muzes se tez kouknout kolik lidi dorazilo a jak to bylo paradni. Myslim ze krom pizzerky , ktere trvala objednavka dost dlouho, tak se vse povedlo . :palec2:

Editováno: , autor: bruno128
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz teda zacnu psat ten seznam, aby bylo jasno kdo prijde. Dalsi zajemci o ucast se hlaste,

podotykam....VSICHNI PRIZNIVCI ZNACKY SKODA JSOU VITANI BEZ ROZDILU ZDA JSOU NOVACCI NEBO STARI CLENOVE.

1.5.2010 ve 13:30hod v Hranicich u nakupniho strediska, souradnice mista konani, 49°33'27.521"N, 17°44'36.734"E

prohledneme si auta clenu co prifrci, prohodime si ruzne info a zkusenosti, udelame okruzni jizdu okolim Hranic,

opet parkoviste u obchodniho centra nebo na namesti. Kdo bude mit zajem se jeste dobre nadlabnout,bude se

pokracovat do Dolan u Olomouce, kde se kazdy muze nasytit dobrou bastou.

Kdo bude chtit pokracovat do Dolan na tu veceri, napiste a uvedte pocet osob

aby se mohlo rezervovat misto pro dany pocet zajemcu.

libor.kratas

Pajk85

bruno128 - DOLANY

mmisari- DOLANY

Ludan - DOLANY

ander _ DOLANY

libor.kratas-DOLANY

krtek6

mig25

Petr G.

AMartyn ???

f.andrys ???

Editováno: , autor: bruno128
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...