Přejít na obsah

Cvakání při plném rejdu


Petik

Doporučené příspěvky

Já jsem jeden už měnil naj. cca 15tis. a v poho. Dal jsem za něj 1000,- + 500,- práce. Originál jsem nekupoval, známej v servise říká, že na superbech mění tyhle klouby závodně, takže je zbytečný kupovat ty nejdražší.

Takže dávat to do autoriz. servisu je u této záležitosti asi zbytečny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jeden už měnil naj. cca 15tis. a v poho. Dal jsem za něj 1000,- + 500,- práce. Originál jsem nekupoval, známej v servise říká, že na superbech mění tyhle klouby závodně, takže je zbytečný kupovat ty nejdražší.

U těch levných kloubů trpí především manžety, tak je potřeba je trošku více hlídat.

Většina mechaniků k těm levným kloubům už radši kupuje kvalitnější manžetu a je to bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako bych si to přivolal :aggressive: tak mi homokyneťák odešel taky.

Kluci nemáte někdo přístup do ostré ETKY? Potřeboval bych zjistit číslo mého kloubu, dělají se 2 velikosti a já nevím která je ta moje :help:

VIN bych poslal přes SZ, ale potřeboval bych to rychle, protože v pondělí ráno už jdu na hever a musím to do pátku koupit

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petik než začneš měnit kloub podívej se jestli ti ráfek o něco neškrtá,já to udělal opak nejdřív namontoval novej kloub protože,to musel bejt on podle příznaku a nakonec jsem zjistil,že mi ráfek škrtá o tyč řízení,a dělá mi to z celýho auta jenom jeden hliníkáč,ostatní a plechy neškrtnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Chlapi všichni tu píšete,že to dělá při rejdu.Mi to ale dělá od levého kola při jízdě aniž bych točil volantem.A klepe to jak při malé tak větší rychlosti.Jenže to nedělá pořád.Myslím tím že klepání třeba ustane a je klid tak 10-15 vteřin a pak to třeba zase klepe půl minuty.I to může být homokineťák?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...