Přejít na obsah

Octavia 1.6 74kw


Vladajs

Doporučené příspěvky

Ahoj všem. Poprosil bych o radu!!!!!

Nevím přesně kdy,ale asi před 2 dny mi přestala ukazovat ručička teploty vody.Mám podezření na čidlo,ALE druhá stránka věci je že ručička je samozdřejmě dole.Auto jsem nechal běžet na volnoběch a čekal jsem jestli se zapne vrtule na chladiči. Zapla se ! Myslím si že mi ani moc v zimě auto netopilo musel jsem dávat před chladič kartón papíru abych si mohl slušně zatopit.

Chtěl bych poradit jestli to bude asi tím čidlem,ale zaráží mě že se vrtule na chladiči roztočí (až samozdřejmě proti přehřítí). Vezmu to když tak při jednom i s termostatem.

Děkuji za odpovědi :help: :help: :help: :help: :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno 1.6 ma elektricky rizenej termostat, takze se ti ani nesepne vrtule na chladici. Vymena teplotniho cidla vetsinou nepomaha, tak se meni celej termostat :( jehoz soucasti je i nove teplotni cidlo. Doporucil bych koupit original nebo overneho vyrobce, obcas se tam davaj buh vi jaka teplotni cidla a zlobi to dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...