Přejít na obsah

svetla prebliknu


baso434bb

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Mám takový pocit,že to co popisuje zakladatel topicu se teď přesně děje mýmu kolegovi na Feldě 1.3 + LPG.

Nastartuje auto a na volnoběh mu začne cvakat relátko v pojistkovnici č.18 na pozici R7 (odpojovací X relé).Pokud přidá plyn,tak se to cvakání buď zrychlý,nebo přestane,ale jak pustí plyn na volnoběh,dělá to zase.Když zapne světla,tak mu to pěkně hnusně problikává do taktu cvakajícího relé.Dělá to bordel i se stěračema, s topením a nevím čím ještě.

Zatím jsme se po příčině blíže nepídili,ale pokud by někdo měl stejnou zkušenost a věděl čím to je,budu vděčný za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Měl jsem podobný problém. V pravidelných intervalech mi lehce pohasínala světla, kontrolky prostě všechno. Pokles napětí necelý volt. Problém byl v zarezlém motorku zadního stěrače( snažil se ale nemohl). Po promazání ok.

Editováno: , autor: piškot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pokud odpadáva X relé tak skotrolovat kabely ke startéru (přes vinutí startéru je na to relé připojená kostra).

Pokud to není tím skontrolovat voltmetrem jak dobíjí alternátor zda není vadný regulátor napětí. Případně zda není někde skrat a zda nikde tím pádem není malé napětí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...

Zdravím mám problém když nastartuji a motor běží na volnoběh tak je vše ok ale když přidám plyn tak cvakne relé 18 na pozici R7 odpojovací x relé a pohasnou světla když držím větší otáčky tak to také nedělá jen když přidávám plyn z volnoběhu. co s tím mohl by mi někdo poradit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...