Přejít na obsah

Zavada OII 2.0TDI - Emise Do dílny!


TTomas

Doporučené příspěvky

Tak se mi dneska z niceho nic rozsvitila tahle kontrolka a zacala mi hlasit Emise Do dilny! Budu teda muset nekam v utery zajed. Mate nekdo poneti co to muze byt? Zdali tim muzu jezdit nebo bych to radeji mel nechat stat. Pripadne tip na dobreho servismana? Nemate tu nejakyho klubovyho sikulu? Diky za nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi dneska z niceho nic rozsvitila tahle kontrolka a zacala mi hlasit Emise Do dilny! Budu teda muset nekam v utery zajed. Mate nekdo poneti co to muze byt? Zdali tim muzu jezdit nebo bych to radeji mel nechat stat. Pripadne tip na dobreho servismana? Nemate tu nejakyho klubovyho sikulu? Diky za nazor.

Stejnou hlasku jsem mel minuly tyden, podle servisu to bylo cidlo teploty paliva.

FraZi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybyste víc četli, tak jsem o týhle závadě před pár dny psal. Odešla mi klapka na přívodu vzduchu, která tam podle vlastní zkušenosti nemá žádnej valnej význam, protože to, co by dělat měla (plynule a hladce chcípnout motor po vypnutí), se nijak negativně neprojevuje. Prostě nepozoruju změnu. Takže komu klapka odešla, připravte se na to, že stojí ofiko cca 9 500,-Kč, popř. mi tady kluci nabízeli použitý za cca 3 - 4 t. a nakonec jsem ji díky nezměrný laskavosti jednoho místního člena sehnal novou i s dokladem za 5 000,-Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdarec ja mam ten samej problem byl jsem na diagnostice tam mi zdelili že klapka je kaput ja žkousel přívodové draty a nejde tam štáva jsem lajk jestli někdo o tom něco ví tak at poradí kdy a na jakým drátě ma jít proud diky moc desítku se mi nechce davat cus a řit at jedeš líp myslím tim řit ne jako rit hhhhhh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem tady před Vánoci někomu nabízel tu svojí klapku, která je funkční, za 2 500,-Kč. Nakonec se už po Novém roce neozval, takže je stále k dispozici. Mám tam novou, protože jsme závadu špatně diagnostikovali a byl to nakonec ten přerušenej kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nemate nekdo dilenskou prirucku na OII 2.0TDI 16v? POtreboval bych schema abych uvedl do cinosti tu klapku. Uz je tam nova, ale stale nefunguje. Prvni dil kabelu to neni, takze to bude asi az ted od jednotky a to bez poradneho schematka namam sanci:( Taky stale nemaka ventilator na chladici, kterej prestal presne ve stejnej okamzik jako ta klapka:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ventilátor-pojistka,stejná jako na klapku,ten samý problém,klapka vyměněná,pojistka vyměněná,vše klape,tak jak má :-)

Slysel jsem o tom, ze je to prave stejna pojistka, ale prosim te jaka pojistka to je? Podle prirucky je to nejaka pojistka, kterou tam vubec nemam:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...