Přejít na obsah

D-DOT s parkovacím asistentem


dolezelk

Doporučené příspěvky

Ještě to nemáš vyzkoušené ?

Myslím že čekáme všichni na novou verzi ,říkal jsi večer(29.4.)-že by se ti nedařilo a je něco špatně

nechcu byt sprosty,ale kazdy nezije jenom forem a ma aj jine starosti a povinosti a hlavne si musime uvedomit ze to pro nas kamil dela zadarmo,takze muzem byt radi ze to sem vubec volne pusti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechcu byt sprosty,ale kazdy nezije jenom forem a ma aj jine starosti a povinosti a hlavne si musime uvedomit ze to pro nas kamil dela zadarmo,takze muzem byt radi ze to sem vubec volne pusti

Myslel jsem že pokládám otázku - pokud to někdo pochopil jinak tak sory - je mi jasné že má i jine starosti jen mi zarazilo že se Kamil tak dlouho neozývá. Tak proč se hned čertit že :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam otazku na ty, kteří mají TDi, chtěl jsem si do DDotu dát teplotu oleje, která by měla být podle DP na pozici 3 v bloku 3 v budíkách (do DDotu jsem dal 3-1=tedy druhou pozici a 3.blok, adresu 17) Ale teplota oleje to neni :-( Funguje to nekomu? Stejne tak tempomat, podle DP je v motorovce, v bloku 6 na prvni pozici udaj o posledne ulozene rychlosti, ale me to ukazje jen aktualni rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorat porad nevim, co zpusobuje , ze ta rychlost se casem prestane zobrazovat. Zajimavy, ze kdyz restartnu D-dot , tak to zase naskoci.

Holt budu muset na nejakou sluzebku do Prahy jet s Notebookem na sedadle v Debug modu a jakmile to prestane zobrazovat, tak zastavit u benzinky a zacit resit co je spatne :(

navic jeste uz hodne lidi ma u me objednany D-doty a firma , co mi obvykle vyrabi desky, tak nejdriv do 8 dni, pak jeste tyden, pak jeste tyden, ze jsem se nas... a zadal vyrobu jinde ....

Editováno: , autor: dolezelk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych možná zkusil vylepšit přepínání mezi zobrazovanými hodnotami... jde o to že než přepneš mezi např. teplotou motoru a teplotou uvnitř tak musíš čekat než se ti pokaždé zobrazí ty kanály které máš před teplotou vevnitř... jestli by nešlo mezi jednotlivými hodnotami dát nějakou pauzu než začnou inicializovat jednotky...

Editováno: , autor: Martin.VIP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorat porad nevim, co zpusobuje , ze ta rychlost se casem prestane zobrazovat. Zajimavy, ze kdyz restartnu D-dot , tak to zase naskoci.

Holt budu muset na nejakou sluzebku do Prahy jet s Notebookem na sedadle v Debug modu a jakmile to prestane zobrazovat, tak zastavit u benzinky a zacit resit co je spatne :(

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------

Take se mi prestane zobrazovat rychlost na spodnim radku a myslim ze se to stane pokud se zada do nejake pozice tempomat. A jak psal tomina -ukazje jen aktualni rychlost to znamena zobrazeni dvou rychlosti tempomat a spodni radek ,vyhodil jsem zobrazeni tempomatu a zatim je vse OK. Mozna nahoda - nebo se to nejak tluce -muj nazor ;)

Co ty na to Kamile ?

No a jeste jeden poznatek ja pokud restartnu D-DOT a udelam to treba dvakrat zasebou tak mi prestane ukazovat celej maxik a nebo kdyz tam chci nahrat svoji konfiguraci.Pomuze az upgr. softu potom zacne zase makat jak ma.

Editováno: , autor: lassev
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych možná zkusil vylepšit přepínání mezi zobrazovanými hodnotami... jde o to že než přepneš mezi např. teplotou motoru a teplotou uvnitř tak musíš čekat než se ti pokaždé zobrazí ty kanály které máš před teplotou vevnitř... jestli by nešlo mezi jednotlivými hodnotami dát nějakou pauzu než začnou inicializovat jednotky...

To zni jako zajimavej napad. Asi by to slo. Zkusim a dam vedet.

Me ta rychlost na spodnim radku prestane ukazovat sama od sebe zcela nahodne a to nemam tempomat.

Restart myslis pres Menu / Restart ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zni jako zajimavej napad. Asi by to slo. Zkusim a dam vedet.

Me ta rychlost na spodnim radku prestane ukazovat sama od sebe zcela nahodne a to nemam tempomat.

Restart myslis pres Menu / Restart ?

jj možná udělat nějakou položku v menu, kde by jsi si např. v milisec nastavil pauzu před inicializací... myslím že by to šlo...

Jo a ještě jsem nezkoušel novou verzi upgrade programu pro pc, ale ve staré nefungovalo ani nastavování počtu zobrazovaných hodnot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, při zatažení ručky se horní řádek rozsvítí červeně a uprostřed to napíše Ruční brzda zatažena. Po uvolnění se spodní řádek d-dotu restartne a začne znova uklazovat. Dřív jsem myslel že zamrzne i napětí, ale dnes mi rychlost zase zamrzla ale napětí se měnilo. S tím tempomatem je to zajímavé, teď si uvědomuji že jsem ho dnes použil. Budu to sledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj možná udělat nějakou položku v menu, kde by jsi si např. v milisec nastavil pauzu před inicializací... myslím že by to šlo...

Jo a ještě jsem nezkoušel novou verzi upgrade programu pro pc, ale ve staré nefungovalo ani nastavování počtu zobrazovaných hodnot...

Nova verze porogramu pro PC je o par prizpevku vyse, vcetne firmware 1.33.

Pocet zobrazovanych hodnot fungovat jiz v predesle verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nova verze porogramu pro PC je o par prizpevku vyse, vcetne firmware 1.33.

Pocet zobrazovanych hodnot fungovat jiz v predesle verze.

jo nevím, zkoušel jsem ale při klikání na počet se nezobrazovaly žádná čísla.... položka byla jakoby nefunkční... kvůli chybě při zobrazování písma jsem ani neověřoval jestli jsou nastavené 4 nebo 9 bloků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...