Přejít na obsah

D-DOT s parkovacím asistentem


dolezelk

Doporučené příspěvky

Unfortunatelly HEX style interfaces (i.e HEX-COM , HEX-USB) are not compatible with D-Dot - no free driver for this cable.

You can use any VAG-COM, VAG-USB or compatible cables only. (preferably si9243 based)

Suitable cable creates virual COM port.

Such cables can be easily obtained on this forum or on ebay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Unfortunatelly HEX style interfaces (i.e HEX-COM , HEX-USB) are not compatible with D-Dot - no free driver for this cable.

You can use any VAG-COM, VAG-USB or compatible cables only. (preferably si9243 based)

Suitable cable creates virual COM port.

Such cables can be easily obtained on this forum or on ebay.

ok fine, but tell me it is possible to work ddot in Fabia 2 Maxi Dot? can i do this 3rd party interface? fabia 2 is from 2007 year, 1.4 16 V style version + maxi-dot. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacala se mi dit zajimava vec, nevim jestli to souvisi s upgradem z verze 1.32 na 1.33 - can - bez radia, nebo jestli je to dodelanym origo vw tripplingem, nebo je to jinej shotek .. proste mi nekolikrat behem jizdy naskakuje parking mod .. vzdycky tak na 2, 3 vteriny napise na displeji parking a pak se zas reconnectne zpet a mam pocit, ze to souvisi s blinkrama .. obcas po zapnuti blinkru to naskoci, zkousel jsem i vystrazny tlacitkem a u 1 ze 3 pokusu to naskocilo taky .. takze udelam downgrade na 1.32 a pokud to bude delat zas, tak snad uz jedine ten trippling .. co na to kamil, je to vubec mozny? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V D-Dotu mam nastaveny hodnoty celkem ze tri jednotek - motoru, budiku a climatroniku. Kdyz mam na displeji hodnotu z RJ motoru a chci si tam dat neco z climatroniku tak musim nejakou dobu cekat nez se spoji s budikama a pak s climatronikem. Napadlo me, jesi by nejak neslo udelat, aby slo listovat nabidkou hodnot i v pripade, ze neni D-Dot spojeny s prislusnou RJ. Abych tedy mohl preskakat hodnotama RJ motoru, budikama a zastavil sem na pozadovany hodnote z climatorniku a teprve pak D-Dot navaze spojeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Kamil, mam D-DOT naistalovany v Passate 1,9 TDI 96kV...vsetkoide OK ale pri zaradeni spiatocky vypise PARKING a ked ma nacitat vzdialenost od prekazky vypise iba pomlcky -------- Niekdy pri jednompokuse zo 100 vypise aj vdialenost zacina na 255 a pekne klesa ked sa priblizujem ku prekazke,ale vacsinou vypise iba tie pomlcky, nevies poradit co s tym moze byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Kamil, mam D-DOT naistalovany v Passate 1,9 TDI 96kV...vsetkoide OK ale pri zaradeni spiatocky vypise PARKING a ked ma nacitat vzdialenost od prekazky vypise iba pomlcky -------- Niekdy pri jednompokuse zo 100 vypise aj vdialenost zacina na 255 a pekne klesa ked sa priblizujem ku prekazke,ale vacsinou vypise iba tie pomlcky, nevies poradit co s tym moze byt?

Tusim.

jakou mas verzi D-Dotu a na kolik mas nastaveny kwp init delay ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vychozi hodnata je 198ms. Je to delka pulsu pri inicializaci jednotky.

Pokud jsou problemy s pripojenim do jednotek da se tato hodnota menit tak v rozmezi 194~205

k GPS. ted resim , kdo mi to vyrobi, kontaktoval jsem par firem a pro vsechny je zajimavy az tak 100ks a vic, coz pri cene cca 3000 Kc predstravuje celkem velikou a riskantni investici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vychozi hodnata je 198ms. Je to delka pulsu pri inicializaci jednotky.

Pokud jsou problemy s pripojenim do jednotek da se tato hodnota menit tak v rozmezi 194~205

k GPS. ted resim , kdo mi to vyrobi, kontaktoval jsem par firem a pro vsechny je zajimavy az tak 100ks a vic, coz pri cene cca 3000 Kc predstravuje celkem velikou a riskantni investici.

Kamile takze doteraz som sedel v aute a skusal menit hodnoty inicializacie jednotky od 194 do 205 ani pri jednom mi neukazuje vzdialenost pri cuvani. Zaradim spiatocku napise parking a po chvilke len same pomlcky -------- ale skusal som do meranych hodnot zadat jednotku 76 a tam D-DOT bezproblemov vypisuje vzdialenost pekne od 255 cm. Takze jednotka je v poriadku a aj D-DOT sa s nou dokaze spojit. Nechal som teraz puls inicializacie jednotky 198. vsetko ide dobre az na tu spiatocku. Nevies poradit co sa s tym da robit?

Editováno: , autor: bezacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posli mi vypis merenych hodnot z Jednotky parkovaku.

Bloky 1,2 a 3

Diky

Kamil

Kamile ja nie som az taky zrucny, ale ked mi povies co presne mam spravit tak ti to poslem. Vagom sa projim na jednotku parkovaku RJ 76, dam merane hodnoty bloky 1,2 a 3 ale ako ztoho spravim vypis, to teda neviem. Ci staci ti screenshot z toho ci ako?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile tak co sa ti podarilo zistit o tom parkovani? Stacili tie screenshoty? No a dosiel som na dalsi problem, co mi robi D-DOT. Mam multifunkcny volant, ovladam na nom tempomat a radio. Ked mam na D-DOTe radio mod tak mi pekne na maxidite vypisuje stanicu z radia a na volante ho mozem aj ovladat. Ako nahle prepnem na inu meranu hodnotu D-DOTU (napr. tlak turba) tak uz nemozem ovladat z volantu radio. prestanu fungovat sipky hore a dole - prepina sa tym napriklad stanica. Stlacam a uplne bez odozvy. Jedine sa da ovladat hlasitost. Neda sa aj s tymto nieco poriesit? Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...