Přejít na obsah

D-DOT s parkovacím asistentem


dolezelk

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim vas tady chlapi..konecne jsem nasel neco o D-DOTU..dofam zeto tady pisu dobre kdyztak nezlobte se zaucuje se teprv tady....mam ho v oktuli 66kw..a problem je ten ze mi proste vypadl tedka..a neukazuje mi to tedka nic:(ale maxik jde...D-DOT mi ukazoval velmi mnoho infomaci...uhel xenonu,tlak turba.teplota nsavaneho vzduchu.teplota paliva.vody.,dobijeni altiku..stav paliva v nadrzii..a mozna jeste neco uz ani nevim,minuly rok meto vypadlo.sem tam mi jeste naskocil ale ted uz nic:(ukaze se mi nadpis skoda octavia tdi..a pak mi tam preblikuje tusim can nejake 100kb.snebo neco takove nvm presne,ale kdyby bylo treba mrknu..ta jednotka tohoD-dotu je pry za budikama..tak jen podle me jestli to nemuze byt tam nejak vypojene nebo neco?vyste vtom profici...urcite budete vedet diky moc ...popripade muzu dat fotky coto ukazovalo mel bych to mit na meilu,nebo coto ukazuje tedka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, dokazal by me nekdo za uplatu nahrat novej soft do D-DOTU jedna se o F1 rv. 2006? Pri listovani v menu jsem nechtene kliknul misto na zpet tak na reset o od te doby je mrtvej. Taky mi prestal fungovat dojezd oken na klic a tak pokud by se nasel nekdo sikovnej budu mu zavazan. Jsem od Prahy, klidne i nekam dojedu ale ne 300km. Dik Mira

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

chlapi, umí tady někdo skontaktovat výrobce D-DOTU? evindentně je to skvělá věc a je o něj velký zájem. třeba by mu mohl někdo s výrobou pomoci aby se to zase rozjelo, byla by to škoda nechat tak skvělou věc umřít. samozřejmě jsem jeden ze zájemců tak bych byl rád kdyby mi D-DOT zdobil mého maxíka. chlapi pomozte zas D-DOT k životu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Tak dneska jsem namontoval, je to super věcička. Jenom nevím které hodnoty si nechat vypisovat.

Co si necháváte vypisovat vy? Nejlépe na Fabii 1.9 TDI. Chěl bych hlavně otáčky, teplotu uvnitř, kolik dává váha vzduchu, nastavená rychlost tempomatu.

Rychlost a napětí baterky mám na spodním řádku.

Neposlal by jste někdo prosím Váš konfigurační soubor nebo nenapsal které jednotky a kanály to jsou?

Klidně na e-mail vir@seznam.cz

Díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak já jsem nakonec v pondělí objednal ve Španělsku ten Auto polar FIS+ Advanced, dnes dopoledne dorazilo a super. Sice to asi teď namá tolik parametrů, ale má to 5 stránek, na každé 4-6 parametrů, mění způsob denního svícení, počet komfort bliknutí a další blbůstky. Montáž 5 minut, pak dalších chvilku přikurtování. Prostě super, jen cena je docela dost (6tis s DPH a poštovným).

post-40204-0-98871200-1334170688_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Ahojte,

pokud by nekdo chtel, tak mam jeden D dot, ktery jsem mel namontovany v Sharanu a auto jsem prodal bez nej. Bez problemu mi fungoval. Pri demontazi jsem ponechal od konektoru cca 5 cm dratu, takze bude asi treba je prodlouzit. Montaz mi zajistoval tenkrat sam Kamil Dolezel, takze tu nenabidnu. Mozna bych dohledal nekde navod, ale vicemene nabizim akorat krabicku.

Jestli ma nekdo zajem at mi napise na mail vitpicek@volny.cz ....necham ho za 1500,-

vituzzo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

pred dvoma tyzdnami som si objednal d-dot priamo od kamila - mail nanho je dolezel@dolezelk.com. trosku som sa popasoval s instalaciou kablov pretoze jedna svorkovnica ma velmi malo miesta na montaz, ale podarilo sa :D len by ma zaujimalo ci budu vychadzat nejake aktualizacie - posledna je 1.4.

mate nejake dobre uzitocne bloky na diesel na zobrazovanie hodnot?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...