Přejít na obsah

D-DOT s parkovacím asistentem


dolezelk

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ti pujcil Jochanan? Jestli jo tak ten jsem mu prodal ja ze svyho auta. Do posledni chvile fungoval, pred prodejem jsem ho vyndal a mel ulozenej doma v supliku.

Jakej soft ti ho nevidi? Jestli si dobre vzpominam tak soft na aktualizaci/nastaveni ho videlo az kdyz se v menu na maxidotu vybrala polozka Update. Nebo tak nejak....proto ho mozna nevidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty šílený hodnoty pro KWP a pro jednotky jsou správné?
V případě řídících jednotek je podle VAGu např. jednotka 01, skupina 01, případně pozice 1 má to i Maxi-k.
Identifikátor mě nějak taky nesedí Fabia podle Doležala neuměla Handsfree message...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten prvni config je nejakej poskozenej(pritom jsem si ho ukladal jako posledni tesne pred demontazi...asi chyba nekde)
Zkousel si treba osciloskopem jestli na tom CANu neco probehne? 
Pak uz me napada jen zkusit nasimulovat to tlacitko RES packy jestli se pak na nej softem dostanes. Ale jak rikam, je mozny ze fakt po te dobe umrel...sice do posledni chvile slapal a pak byl ulozenej v krabicce v supliku ale mozny je cokoli....i kdyz me to docela stve jestli bude KO :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odchytával jsem příkazy nevypadá že by tam něco bylo.
Můžu napíchnout napřímo abych vynechal ten balast z budíků.
V Idle se to tvářilo dle specifikace a bohužel drahý osciloskop a CAN analyzer jako Doležal nemám :-(
Příkazy po sběrnici ode mě taky procházejí a není ve fail takže sběrnice není zarušená od D-Dotu.
Naposledy jsem zkoušel naslepo RES a nahrát tam Firmware. Možná se něco změnilo do originál menu MaxiDotu znovu po resetu naskočila Navigace a tentokrát po zvolení se na tom zasekne předtím to tvrdilo navigace nenalezena....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...