Přejít na obsah

D-DOT s parkovacím asistentem


dolezelk

Doporučené příspěvky

Aby to nebyl jen placebo efekt, zkusím provést upgrade bez D-Dotu protože mě to připomnělo klasický upgrade po seriové lince.
Což je tento případ, sice virtuální ale stejný princip otevřu Com port pošlu tam data. Řeknu úspešně odesláno což ale vlastně nic neznamená bez potvrzení z obousměrné komunikace.
O tom osciloskopu vím, zatím jsem ho nepotřeboval ;-)
A v tomhle případě by mě to stejně jen potvrdilo že posílá blábol. Připojit se ho nebojím protože voltáž je v toleranci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě dám vědět ;-)
Jinak co mě nesedí je ten Firmware pro Fabii.
Žádný takový jsem nezaregistroval a podle mě ani nikdy neexistoval. Tudíž nemá ani smysl přehrávat firmware leda na vyšší verzi.
Vím že v základu je jen CAN a třídrát verze. Myslím že už Audi třídrát něměli tak bych si typnul že kvůli Fabii a rychlosti zobrazení vytvořil CAN verzi.
Dál mě nesedí ani ty páčky UP, DOWN podle tvrzení co tu proběhlo má Fabie páčky CAN ale RES je pořád zapojeno.
A Octavia má 100% páčky analogové a v zapojení nejsou taky použity, leda že by budíky posílali potom CAN příkazy něco takového je použito u komfortu.
No každopádně Octavie má další CAN jednotku pro MF volant, což mě vnáší další zmatek ale nějak se to komplikuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu ti poslat vsechno co doma mam ohledne DDotu. Nebo jestli ti to Jochanan daval(tomu jsem to taky posilal).
Ja ho tenkrat koupil do fabie ale tam nefungoval, tak jsem k nemu jel a v dilne mi to rozhejbal a pak uz to fungovalo i pro Fabie. Uz si ani nepamatuju jestli mel dve rozdilne verze na F a Octavii nebo jestli to bylo spolecny. Musel bych se vecer doma podivat.
Jinak s tou packou si myslim ze ten RES je zapojen schvalne analogove kvuli updatu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj chlapci, nechci delat chytrolina, ale urcite bych zacal tim, ze si v gateway povolim i adresy jednotek ktere sice v aute nejsou a nepochybne budou zdrojem dtc kvuli komunikaci, ale jsou to ty ktere chcete pouzit pro zdrojove pakety. Jinak se obavam, ze gateway vam bude pakety z nepovolenych adres canovou arbitrazi cenzurovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...